Go to content Go to menu
 


Estonian

 

Top of Form

www.ricepullers.in
09425636422 + 09981011455
Ma käesolevaga väljakutse kõigile, et ma ei chai Wala või daruwala kuid mehaanikainsener, kellel on kogemusi teadus välisriikides koos tosina raamatuid kirjutatud, sealhulgas 90 crore ki Barsaat & asimit noto ki dhanwarsha avaldatud Randhir Prakashan, Haridwar, mis seisab number üks positsioon seda tüüpi raamatuid. Kõrval kümnendil insener töö kogemus ja doktorikraad majandusteaduses kindel ennast Zinda GANDHI. Tootmine üle tuhande pudelid, üle saja pudel Tehased ja PATTA, cddeshmukh igasugu tähele, neel keemilised, 1970 üks ruupia münt 12 grammi kaaluvad ja sadu selliseid esemeid selgelt, et Kreta et hota hi nahi ta. Nõudnud ei ole kättesaadav ja viva salm. Palun austa minu sügav uuringud muidu me hävitame meie ise ja minu tee minu mobiiltelefoni number 09425636422-09926395795 kõik India abiliin kõik seotud küsimustes. Mina Engineer Divesh Bhatt valmistatud 52 KIK pudeleid. Mul on rist Rs. 5 JPTaylorRs.10, PATTAeic1818BASTAR, DRP, NEELfunction keemilised, pudel laadija, 20, öökull, RS1 on 1964,82 ja kõik koos RPLPNMPMMIRROR. Palun külastage veebilehti alla laadida LOK Adalat hindi ja alla laadida video enne ei jäta kõne 09425636422 + 09926395795 olla osa operatsiooni save India.

Insener Divesh Bhatt - 09425636422,09926395795

E-kirjad - dbdkbhatt39@gmail.com dantewada420@gmail.com

Advocate K.N. Singh - 09425595831,07697128497

Bajrang Baghel - 09424154123,09479024184

Randhir Prakashan, Haridwar - 01334226227,
              

                             Avalik foorum

Kõik faktid ja tõde see saade on puhtalt väljamõeldud ja igasugune sarnane mis tahes kujul on juhtum.

In avalik foorum tänane ohvrid on kirjanik "90 crore ki Barsaat" ja "asimit noto ki dhanwarsha avaldatud Randhir Prakashan Haridwar.Need raamatud loodud uus kividest India kirjastamine. Kirjanik on väljaandes insener rahvatervise osakonna Chhattisgarh valitsus, kuid ta tegeleb pudel, münt, antiiksed esemed ja on tegevused, mis on seadusega keelatud, kuigi tema hobid on teadus-ja midagi uut teha oma teadustöö kogemust välisriikides . Avalik foorum see on tasu Shri Divesh Kumar Bhatt kriitilise kirjanik.

                                            CRITICAL WRITER

Ankru (1): - Hellow & hai kõigile vaadates LOK Adalat / AAP KI Adalat? EK MULAKAT live ja eksklusiivne oma lemmik kanal.Tänane ohver on Shri Divesh Kumar Bhatt, kes peaksid olema kriitiline kirjanik või loll inimene kirjutada rumal küsimusi.

Divesh Bhatt - Tere hommikust kõigile lugejatele / vaatajatele. Minu esimene kritiseeritud raamatu'' 90 crore KI Barsaat "sisu on teadlased teadlased järgneb sissejuhatus küsimuses. Järelsõna see sisaldab vajalikke elemente, teadustöö metoodika ja kirjeldus erinevate müntide pärast suur osa uuringus. Tohutu sisaldab ahvbrändi 1818 münti, Anna 1962 Gandhian mündi Suni 20 paisa, Fish brändi üks ruupia Lugupeetud brändi viis ruupia Horse brändi münt ja palju rohkem kogumiseks kurikuulsa münte ja palju meetodeid, et eraldada Satta number ja uskumatu raha vihma . Järgmine peatükk sisaldab siidine maailma maha sündi imet HARJOD esimene muna musta kana, Lähituled raha, kilpkonn 20. küüned, imli KA BANDA üheksa koma viis tolli pronks klaas, hüpnotiseerija musta kurkum, öeldes öökull, et mind jumal, kuld tehase müümine valge palash, kindlustus 90 järve, piiramatu raha vihma olen RAM LALU Mamta valemid võltsimine. viimane osa teesid sisaldab tõde imesid ja kuupäeva tark kogumise SATT numbrid. Järgmises osaskeerukuse kaasatud'' ASIMIT NOTO KI DHANWARSHA'' asjad on eespool järgneb jõehobu 50 paisa münt, lõvi ja CHIND kvartalis Anna, 1939-1964-1970-1982-1994-1995 üks ruupia, reklaam VI, Victoria, kvartal Anna ja palju umbes dubleerimist ning selle tuvastamine, röövimine ja pensionäride müügimehed ratsiooni kauplus, tank draama RAMPUT külaelanikud ja ka kuuldused raha vihma seas külaelanikud. Järelsõna sisalduvaid HATTAJODI, SIYARSINGI, Veer NUKH, kana tapja BHANWARMALI & GARUD ja selle katsetamine, muna öökull-paabulind ja dynosour ja laadimine ja roberry läbi münt, pudel KIK 1818, kett link skeemide põhikirja 8 metallide Lebo, nõud ja Patta tehas, rakendused ette inseneri, röövimine kulla läbi kahekordse raha kuus kuud ja tööhõives, reklaami uudised paber liikuva röövimine, E röövimine, E Hawala jne viimane osa lõputöö sisaldab Satta numbrid järelduse, et nõudis artikkel on saadaval ja nõudluse võimalik kaup on null. eksemplaris kaubad ei tohi olla valmistatud ise veel teisiti ostja ei ole ka olemas. olemasolu pool ka unistus, kas laadimine ei ole võimalik ega keemilisi olemas. On ainult röövi ja kuulujutud sealhulgas magnet ja aken. Võibolla on see viis hävitada India täielikult kaudu diversiooni töödest võetud mittetulundusühingute tegevust. välja arvatud eespool minu esimene teadustöö'' BAL PARYAWARAN'', PhD teadus'' UNICEF'', uurimustöö "Majanduskasvu mudelid" all avaldatud'' TANTRA Mantra'', "application eelnevalt inseneri'','' ühiskonna ja sotsiaalse inseneri'','' ette ökonoomika'','' ette tõmbamine ja taotlus'' jne on minu faktid teenistuses ühiskonnas.

Ankru (2): - Miks teil on vaja kirjutada palju rohkem, kuna säte autoritasu tulu on parem pakett luuletusi, jutte ja üldiselt raamatuid?Mis on nii oma häire peale kirjutamise lollid?

Divesh Bhatt - ma kirjutan ainult tõtt ja ei midagi viltu mu mõtet.Loata kirjalikult vigu ei saanud minu vanemad. Ma ei kuula fakte, rääkida tõtt ja ma teen, mida öeldakse ja ei usu fakte. Ma olen suutnud koguda 5-6 inglise, matemaatika või sotsioloogia raamatud järgneb ebatavaline avaldamise + tõlkimise ja seksi lood.Osutamise autoritasu tulu ei lubatud minu tööandja, kuid võib märkida, et iga raamat maailmas ei saa olla rohkem väärt kui mis tahes ühele lehele kirjutada mulle. Jällegi see on väljakutse kõigile tõestada minu sügav uuringud ebatavaline, ma peatada edasine kirjalikult. See on põhjus, et mind Jumala asemel kivi kuju, mille pankrot juhid sealhulgas BABA of Khandwa, Puskar ja küla Koraput, KOTPAD ja ümbrus ANDHAR ORRISA. Ma rahastatakse kaks nelja rattaga nano auto + 2 mootorratast hõlbustada minu pimedad järgijad ja mugavuse neil jõuda jumal õigeaegselt Diwali ja demokraatia sihtkapital.

Ankru (3): - Teil on süüdi korrata asja ja ka sellele, 120 / - röövimise pärast 250 / - teenida.

Divesh Bhatt - ajal esimesi avaldatud raamat, ma oli saadaval Indias. Läksin välismaale, et näha taigna viis teadustegevuse kuid kui ma tagasi India, olen näinud minu puudulik raamat avaldatud Randhir Prakashan, Haridwar kui saata oma juhend KL Nishad (BHAIRAMGADI). Nõustun halb kvaliteet ja kogus, põhjustas teise eriväljaanne sarja raamatuid. Jällegi võib täheldada, kui ta ei leidnud raha eest, siis ma tagasi Rs.250 pluss Rs.120 võrdub Rs.370 minu 25t + ...........

Ankru (4): - protsessi nomenklatuuri oma raamatud (pealkiri) ei ole teadusliku viisil.

Divesh Bhatt - Gate kirikus värav on puudu ja ahvid on ligipääsmatu Bandra. Kui ma võlts parandamiseks Indian et palun olla õigus, nad kuuletuma? Kui ma ei kirjuta "raha ei saa sadas" ei see on müüa?Kui ei selled kuidas avalik lugeda? Kui ei saa lugeda, kuidas see on võimalik teha operatsioon save India? Nad loevad ja kuuletus aga rühma röövlid pidevalt rumoring RP LP MP NM MP MIRROR nagu lugu tuvi ja DADI WALE BABA G. Ole patrioodid, me ei nägu ainult tõde, vaid ainult jumal ka pärast vaheaega. LOK Adalat väidab kirjanik panna raske töö üle oma võimete piiril tulemusi arvesse toodangu kvaliteedi.

                                    EXTREME kõva töötaja

Ankru (5): - Palun ütle meile sinu haridustase. Oled õigusteadlane või loll? Mis on tippmudel?

Divesh Bhatt - Ma seisin esimest positsiooni kooli HSC samaaegselt ületamisel PPT "base täpsustava insener", millele järgneb AMIE (vanem tehnik) ja Bachelor of Arts samuti. Vastavalt loata tööandja ma jälle seisis UNIVERSITY TOP majandusteaduses (kuldmedal). Põhilised kvalifikatsiooni õppejõud UGC NET & VYPM SLET tõestada ennast õigusteadlane ja selle intensiivsus top mudeli ja nano LS BS4 määratletud kirves, et jõuda tippu. Olen esitanud väitekirja "UNICEF'' väites laste seksuaalse ärakasutamise dokumentaalse foto tõend kuid asjata tõttu teadmata GAY mõiste minu naine juhend. Olen ka hoiatas NITHARI CASE säästa lapsi kümmekond elab aga keegi ei usu mu häält.

Anchor: (6) - palun selgitada laste elu üksikasjalikult?

Divesh Bhatt - Rumal Tantrik of Dhamtari (Chattisgarhi) mitte ainult pretensiooni raha vihma läbi köis, kuid tema tegeleb 25.000 / - ka sularahas. Grupp 3 last (vanuses 10 kuni y 16 y) põhjustatud mõrvas 12 aasta lapse rippuvad Kuni surm järgneb veel kolm mõrva tulemuseks oleksid laienemine gang kui tosin tuntud kurjategijad.Rühm ei suutnud aru saada, et keegi on ostja ja kõik on kuulujutud, kuid linnaosa PULISH vallandati 302, 304 IPC ja pane mõrtsukad taga seina Bastar vanglas on avaldatud uudiste paberid. In lõputu ahel kuritegevus, kui ma ei suutnud neile läheneda - võiks päästa otsene elu kümmekond last, sealhulgas vangla külastajatele.Ankru (7): - Sa ise purjus MCDOWELL 20:00 kuni indults järgneb NANO visiidi proovid lambalihaga 12. number?

Divesh Bhatt - Avalikud teenistujad ja bürokraadid on harilik korruptsiooni mälestusi Mahatma GANDHI või PM, CM, BM jne õigusnõustaja VN Gadgil meie ainus daam PM ex. Indira Gandhi läbi kümme miljonit Noh sealhulgas kava Tiigi ja järve üllatav valamisel sama hooaja jooksul käivitada süsteemi töö. Tegelikult räägib poliitika oli Nobeli kuid see oli kas alahinnatud või lekkinud bearcats, seega terviku paberid alles. Samas kontekstis DKBRY linna ja kuivatatakse maarahva eesmärk päästa India töötleva eksemplaris esemed säästa India välismaalased ja inglased.Nende tegevuste puhaskasum 5000 / alates Bablu Sahu omanik max 100 mc investeerinud uuring India hävitajad osutunud tulus, kui vaid kellele on saajate TATA INDICA Rongisõit poolt Andhra arstid lähtudes varguse tosin riisi ja küüs terad, kaubatundja poes? Nad on taas ohvrite ZHADI (377) ja taevas külastab tulemusi arvesse kellele luksus, uskumatu ükski.

Ankru (8): - Ja kuidas sa seda teha küpsised BOLERO?

Divesh Bhatt: - Kui ma silmitsi intervjuu rühma mitte täiskasvanu defaulters Dip raha, mida nad kavatsesid ostetud Mahindra Bolero 48 töötunni jooksul nt. kell neljapäev, mille tulemuseks oleksid põgenemise ise poolt kerjamine üle summa HARI PATTI mõne minuti hommikusöögiks. Muide jooksin alasti peegli ja vasaku aluspesu, originaalne ja on valmis oksjon ja GANJA salakaubavedajate kutsutakse Scorpio. Kui vargad on edukad oma eesmärk, nad ei osta Xylo E 8, on müüt. Palun leida nimekirja biskviit sõidukid puudub

KOMMERTSVEOKITE eraautodelt

        alfa bolero

        gio Reva

        Navistar Skorpion

        maxicab thar

        Genio verito

        Maximo Actyon

               tourister esimees
Korando, Kyron, Rexton, Rodius, XUV 500 ja ZLX m2dicor hübriid
        On selge, et ma olen kõige cleaver India Mahindra. Nii on soovitav kas võtta kuld küpsiseid või võtta PAN (iku) in komandör ilma kroon pidur kuid lõpuks, kui süüa PARLE - BOLERO on parim.
Ankru (9): - Teil palutakse lahkesti kokku uuringu asemel pikk memorandum.
Divesh Bhatt - Pole nimekiri 12500 mobiili numbrid koos nime ja aadressi ma kindlustada, et kõik on defaulters va Bajrang.
Anchor: (10) - Hellow. see kutt on Bajrang Baghel, jumal?
Bajrang: - See on fakt lakh inimesed küsitletud ohvitser ja ammutatava mulle ainult au maailmas, kuid võib märkida, et tema järgija hilja Anand Rajak - Mechanic topelt sõit puudutamata mootor oli üsna truu. Teine lähedal teda toetavad KN Singh ei võita igal juhul kuna oma praktikas.
Anchor: (11) - Singh Saheb on kättesaamatu, kuid palun rääkige meile, kuidas regulaarselt edu advokaat.
Divesh Bhatt: - Iga inimene ettevõtluses on pime, kui hobune sõbrad bruto mida ta peaks sööma? Ma olen nõustaja cum tõlkija Singh Saheb, kes on tööandja kümmekond juuniorid ja teenistujad.See advokaat ei aplikaator internet üle ja on sadu seadus raamatuid. Algul ta võtab juhtum järgnes pensionärid Soovitame ka Bilaspur ja Riigikohtu Lawers. Tal Suzuki auto ja mootorratta kingituseks äi ja Hero Honda minu Nano annab mugavuse läheneb asjaolu. Samuti saad rajatise Samsung sülearvuti Samsung ac kamber ja enamik tema märkus lehel on kas valmistatud minu poolt või kinnitatud mind. Seega kõik otsused on kasuks ta on saladus edu, kuid ta võtab kogu 100% tasu ette ja ei ole juhus, tagastamise tasudega võita. Nüüd mõned ohvrid nõuda maksejõuetu või mitte ownest kuid ta on Wakil nr.1.
Ära jäta BABA G KE PRAVACHAN kuid pärast vaheaega.
         Kirjanik väitis aeg halba!
Ankru (12) - Võtad magada am, ärka üles 10:00. Nagu te oma mobiili saab nonstop 12 + h tööd.
Divesh Bhatt: - See on tõsi, et ma ei saa wake viimasel ajal. See on põhjus, et minu ajal kõne on 9-12 am. Kogu India infotelefoni numbrit ebasoodsas olukorras olevatele inimestele on 09425636422 + 09926395795. Need numbrid on leitud minu kirja pad, nimi plaat, ametlik pitser ja ka internetis facebook.com. Need numbrid on ka töötab skripti intervjuus. Mul on vabatahtlike abilisi uuring ja juht + Helper + meson on juba saadaval mu uksele.Üritasin oma parima, isegi uksest ukseni teenus kõiki lugejaid, kuid vähe teadmisi on üsna ohtlik nagu lugu Abhimanyu. Seetõttu jään mobiil kuni aku madala helistaja ja minu numbrid on alati hõivatud hetkel. Mul on saladus Vodaphone number isiklikuks kasutamiseks.Võime panna paika ranged, et võtta loata ennast enne sisenemist mündi äri.
Anchor: (13) - Ja mis on lõputu järeldus? nt kirjeldada India oma unistus?
Divesh Bhatt: - on olemas grupp liikuva röövlid süüa 17000-83000 kliendi kohta on ette nähtud rahastada. Nad kinnitavad, sülearvuti väärt Rs 6999, nii et ei tea Bhatt on pool meelt osta sama Rs 15000. Grupp väidab isegi lahenduse mingeid probleeme ka kodus konflikti satta, gadadhan ja tasumisele kuuluva mündi. Nad kasutavad E-posti id, HDFC kontroll ja kõik tänapäevased vahendid E Loot. Kolm numbrid live laipa Geedam linna Chattisgarh'i UP valemid (kuld) Traktori spetsialist, Manoj Dammur Rs.2500, 1360 in magnet ja parrarel röövimine suunatud mulle kirjutada sügaval. Kõige aus inimene India (Bhagwan g) ütleb tosin Jwellers pealinnas Chattisgarhi võib põgeneda enne Diwali.
Anchor: (14) - Sa olid laetud hooletus avalik töö oma sub jagatud ohvitser 2002. Mad ametnik sooritas enesetapu ja SDO sai tehtud.Mis on see draama? Sa saad kena palk 25 t kuus ja F tüüpi suur puhkemaja. Miks sa endale hooletuse tööd?
Divesh Bhatt - ajal protsessi universaalne tõend hüpoteese vaja politsei kontrollimise pass. Praegu politseijuhi, linn, Hoshangabad hoidis mind vahi all 72 + tundi. See oli põhjus, miks mind töölt ilmaprognoos kaasa võtta selline selgitus malet sissemurdja töövõtjad väidab piiratud kujutluses indiaanlased. Kui ametnik saab hullu pärast võtet teate mind või keegi üritab süüa eraldatud Zinda Gandhi enesetapu, on häired süsteemi. Kui aeg pidaja ajab oma jalgrattaga raudteerööbastel või kõnnib platvormi pool meelt SDO või taimsed müüja varjab end maha Piggeo auto (andekas minu poolt), kõik on tagajärg süsteem. On huvitav märkida, et koer ei tunne ning tagurpidikäigu sõidukeid. Nad on näinud kõiki sõidukeid edasi töötab ainult ja tava haukumine on saanud nende laadi.Kirjanik on harilik viskamine koerad vastupidises. Ta on 15 aastat kogemusi sellise tegevuse, kuid arvesse on guru undamine on märkida, et lapsed 19. sajandi kuulasin lugu piimamees ja ahv, kilpkonn ja jänes, armas ja kaamel jne, kuid nüüd päeva 21. sajandil asemel arvuti ja tehnoloogia, et nad saavad praktilist koolitust akna magnet, kirurgia ja võltsimine. Hetkel Dongre? Kes on peaideoloog India ori? Kes ütles tingimata jõehobu 50 paisa? Kes ütles, et kirjutada SATYAMEV JAYTE ühes ruupia 1970? Jällegi on võimatu tuvastada peaideoloog võltsitud raha või erinevaid tehnikaid katsetada valuuta nt TV, lamp, toru valgus. Vasco d Gama ja inglased olid osaliselt edu saada India ori, vaid 2 tunni jooksul.Seega ainus eesmärk minu sügav teadus on välja selgitada probleemi seas külaelanikud ja investeeringud 25 t kuus eelmisel kümnendil järeldab iga lehe oma raamatust asendada Ramayan, Mahabharat Piibel, Kuran, Geeta ja see on ajalooline ime lisada Iga teegi.
Anchor: (15) - Mis on aja juhtimine?
Divesh Bhatt: - 18 + h tööd 100% tõhusus on aja juhtimine.
Maksud jätkamist shri Bhatt ja see ei ole võimalik, et neid tema poolt.
LOK Adalat laeb D K Bhatt on rikutud GUNDA.


Anchor: (16) - Oleme kuulata, mida toit on rohkem kui kahekordne normaalne inimene. Ikka oled näljane, siis miks?
Divesh Bhatt: - Enne sisenemist valitsuse töö, olin Pappu PAHALWAN sisse Vijay Health Club, Hoshangabad (MP).Järelsõna dieet endiselt kõrge ja looking keha on märk suurendada teadmisi. Sachin Tendulkar tehtud sajandil sajandite kuid nälga jookseb, samamoodi ma koguda teadmisi.
Anchor: (17) - See tähendab, et sa juua palju!
Divesh Bhatt: - ma ei ole purjus kogu mu elu. Ma ka olen huvitatud pole nälg seksi.
Ankru (18): - te ei ole abielus, peaksid olema un usutav.
Divesh Bhatt: - Ma olen valmis kuulama maksejõuetu, ei faitfull, jooksja, sööja, cheater, vihane, nonsence jne. See on taas märgata, et viivitus abielu perekondlikel põhjustel ja BABAg identsed nomenklatuurid.
Ankru (19) - Mis see on babababa?
Divesh Bhatt - clearks on elukoha India alates Briti reegel. Baba leidub kõnniteedele lähedal jaamad millel readymade karvad nägu.Need baba ei saada äri Dharma kuid nad püütud võltsimine topelt raha. Nüüd need Baba on reburying babu on 1 silmus päev kuus läbi vahendaja insener põhjustab pikaajaline kaotus usu mees baba & babu.
Ankru (20): - kui teil on andnud 5t, 5t, 12t, 11t korruptsiooni PhD, pass, välisriigi teekond, katseaeg, Govt. bunglaw. sa investeeritud 85h + 24h 125.000 pudelis, 8500 / in PATTA, 70 80 h Neel keemilised, 20t + nano Rs. 10. Sa leidsid 6t müügi maksumus 13t ostuhinnas cddeshmukh cross viis 3 kallis. Selles 6t maksite 3T et Icici Firozabad edasise äri ja ülejäänud 3 t palume määrata Dadar, Bhaikhala, Chinchpokli, dahisar ja Biowar bus stand
Divesh Bhatt: - Nagu ma ütlesin on kaks asendusliiget töö, kas null või tead. Ma kinnitan, et 11 aasta inseneri töö, ma ei saanud isegi rs 10 nagu korruptsioon. Ma ei teeni mingit raha isegi rs 5 minu töö ja kõik mu kvaliteediga tööd olid puudumisel annetus. Võib vaadata mõõtmine raamat number 119 ja 120, et notepad 3500 / antud töövõtja mulle ei osana korruptsioon kuid hüvitis China Mobile ostetud Delhis väärt Rs 8500 /. See töövõtja Pande (G must) illustreerib American meetod CSR + stiimul kuid asjata põhjusel, et ta loenguid purjus ja ta soovitas ka segada lubjakivi vähese koguse Kips teha asendusliikme tsement ja teha ehitustööde all odav kvaliteetne.
        Nüüd üks võib kuulata, et see 3 L käive võib kulutanud 10 L raha minu palk ja peaaegu pool summat teenida müües neid punkte. See summa ületab 15 lakh ruupiat ja neid kastetakse investeering päästa India.
        Need nimed on kuulda kui mõned raudteejaamad, kus ma leidsin kolm uus tulija mündi äri, kus üks oli LAMBU ja teine ​​oli TINGU. Nad ütlesid mulle, et külastada internet näha 9 tolli riis tõmmates kaussi, ost 1 t crore sümboolne võetakse 10 crore enne laupäev. Ütlesin RP et hota hi nahi ta, C hota hi nahi ta, Gorakhpur on 3 päeva järjest rongi, täna on esmaspäev .............! Lambu g ütles aero lennuk võtab 6 tundi, makse kogutakse tšekiga .................! nüüd Tingu G peaks mind Zandu.
        Samamoodi läksin Ajmer makkamadina India jaoks lõputu reverse osta 2 tükk 3 dear cross 5 15900 16700 22000 kulud.Selles valuutas üks kallis istus oli jama põhjus. Kuidagi kahe vana aastased 65-70 aastat, mil üks oli Bengali, kelle sõprus oli 65 aastat, elas BIOVER ligi 70 km kaugusel Ajmer, kutsus mind siia.Nagu ma jõudnud linna, siis nad ütlesid meil purchased12 raamatuid munna Kabadi. Kõik sisalduvate mobiiltelefoni number, kirjanik, me ei pane kutsutud kõik. 6 jõudnud mu suu sest hommikul kaks raudteejaama ja kaks bussi seista. Üks tulla Aero lennuk ja sa tulid 2 tundi hiljaks. See on meie rõõm, et Teid SBI chowk. Nüüd ilma tarbetu loengud, ma olen näinud sadu Dadar stiilis valuuta, öeldi üks ruupia tähele allkirjastatud RA NA Malhotra müüa ühes tükis sisse Rs null, kaks tükk Rs ZERO kolm tükk Rs null, neli tükk Rs 5 LAT raha kuid nad unustavad, et isik ei ole olemas. Sex spetsialistid helistada of Illahabad (UP) eest magnet, arst üleskutset HAJMOLA pulber tõmmates riis upto 9 tolli eelmisel nädalal kaks suu madu on Bulandshahar ulatuslikud välitööd ja pideva teadus vahepeatusteta töö tegi mulle ainult volitatud isik teha infotelefonikuid ma olen jälle segaduses leida kogus mündi silmas üldist külaelanik. Röövimist magnet mündi kõrval järve insener, kes ise ehitatud, et nael, jättes kookospähkli shop äri Rs 10 kaks paabulind, vastamata kõne indult osta sama ja adiwasi rüüstata segaduses mind, kes on Maya. Minu pidev faller segaduses et Mayawati ei cm ta leitakse Ganga jõgi, kuid ta ei ole raha, Laxmi Bai leitud Jhansi cantt. aastal Rs. Hari patti.
Ankru (21): - kui teil on pekstud kolme arvu politseinikke thana Thane, üks advokaat ringkonnakohtus, kaks arsti haiglas, kaks külaelanikud tänav ja ka teie ametnikud on ametis. See iganädalane taastamine väidab sa kriminaal IPC 294
Divesh Bhatt: - Nagu te teate, et ma olin manager ja tootja cum müüjale jahedam ja Jalpari mootor enne valitsuse insener, kuid rendileping ülejäänud finaced nimega nädalal lollid. Politseinikud beated mind ja eated mu nina nagu Indira Gandhi, tundsin 20 nende 19. Arstid nautinud unistus minu kidni müük. See 16-aastane LLB õpilane unistanud ja arvutatud kasum lapse müümine kaamel rassi araablased ja külaelanikud olid elukoha maya riik UP. Nüüd palun ma võita arvuti müügimees kauplus, köögiviljade müüja auto, pankrot tehase juhid elukohta cum pudel tootmisüksused. India on palli veerema välja pala salvestada muidu kukub. Ma Affraid 25 tüüpi politseinikku, 50 tüüpi TI ja 5-10 sp-DSP kuna kaitse on teine ​​asi ikkagi.
Ankru (22): - Sa murdsid lukku oma kontori ja LIG 07, H 18, G2, G35, F2 ja määrata ka MIG II 36, HIG 378, 11 nr. Makan ja lift Wala bunglaw.
Divesh Bhatt - olin ainult vahendaja sõlmida uus büroohoone kohta verbaalne et linnaosa koguja. LIG 07 on tempel mündi ärimehed, H18 on piknik kohapeal lugu paar tundi, G2 on elukoha 2500 / maksejõuetu, G35 oli topelt lukustatud asemel lammutus seisuga G38 ja lõpuks F2 on ainus hüvitis koguja võõrustada lugeja ja järgijaid ja ka kesklinnas grupp toitumise. MIG36 ja 11 ei makan tehakse SADA ja 378 on rent omandis bungalow. Lift Wala Bunglow taga koguja bungalow on ühisettevõte unistus ennast advokaat KN Singh, kes ehitas uue põhiseaduse, milles ta selgitab, IPC 448.
Täna on jälle laetud Divesh Bhatt et ta räägib palju, kuid asjata.
Ankru (23): - Te endale lehm ..................
Divesh Bhatt: - Lehm leitud lahkunud, kuid kui omanik lehm (politseinik) vastab, peksid teda palju.
Ankru (24): - Te toime kui 5 väina ...............
Divesh Bhatt: - kui 5 on sirge, siis on tehingu 220 Araabia rahasumma. Kui SATYAMEV JAYTE kirjalik ees, on tehingu 30 tc.Kui 1995 trükitud, on toimetulek 1L dollar ja kui aero lennuk saab crash nagu me esitleb peamisi plaat, artikkel võib maksta 17725 K, kuid see ei tohi olla juuresolekul haugub koer, et kes söövad tähele asemel lambaliha ja välikäimlad sama.
Ankru (25) - See koer ................
Divesh Bhatt - koer tänaval söödud 15000 rahasumma. Nüüd istuda ja oodata, et käimla koer, sest ta väljavõte ainult raha.

Ankru (26) - See tähendab, kui saad palju, kuid asjata.
Divesh Bhatt: - tsükli müntide mäng see on poliitika, mis nõuab kaupade, mis ei ole saadaval ja kui mingi kauba leitud turg lähedal Ganga jõgi, rumal isikute toime palju puudu selles. Valemid on laevanduses on sõnastatud nii, et hävitada kogu süsteemi, kuid keegi ei ole ostja. Kõik elavad mehed leidub tsükkel loll-vahendaja-tester-finantseerija osapoole vaid pool ei jääda lõpuks. Lugupeetud ahv brändi mehed arvavad, Rs 1 ei ole piisav, et osta ravimit ema.Rs 5 ei ole võimeline piisavalt piima osta lapsele. Kaks ja pool ruupiat ei ole kehtiv raha. Rs 10 asutab kaks paabulind ja Rs 100, kui ta sisaldab kotkas ei tohi käivitada turu tõttu suur 4 suurust. Me ei saa panna meditsiin ema 3 kg pudel ja aslso ei joo vett, et. Pudel ei ole pass Pakistani ja kui võtta ämber, võib püütud salakaubaveos. Miks see nii on innukas ja nälg? Te teate, et pool meie elanikkonnast on naised ja pooled neist on lapsed. See on poliitika, inglased, et ei ela Indias tottuminen ühenduste, kriket, soo, satt, münt ja pudel 20% töötavaid inimesi. palun austada mu deep uuringud muidu me hävitame paigaldada. See on järeldus minu raamatuid.
Nüüd testib tulemus avaldatakse pärast vaheaega.
Anchor: (27) - Nüüd palun märkige sõnumi India Selle foorumi kaudu.
Divesh Bhatt - eemaldamiseks kuulujutt raha vihma, on vaid alternatiive barter süsteemi või kujundada valuuta DK Bhatt foto.See põhjustab ka lahenduse musta raha ja inflaflation majandusliku võrdsuse samuti.
Ankru (28): - Millised on teie ootused valitsuse kaudu seda foorumit?
Divesh Bhatt - Kuna Dantewada on Naxal district, see on peab olema politsei kaitse meid kõiki TEEN MURTI.
                                             VOLCABILIRY
Valim: - Ostjat mu raamatud, internet kasutajad, vaatajaid ja avalik sunnitud mündi äri.
ZHANDUBAM - peaideoloog 6-8 inimest, kulud raha
Ostja: - Ei ole saadaval alasti BABA toime 20 L 20.
BOLOBABA - Teenitud 6 L, nõuab deshmukh onu.
Tank Rampur: - See on viimane loomise mu isa.
Patsiendi Kolhapur: - otsib twin raha vihma mitte goooooo. Nad on kohustatud üle Bareli alates Agra kohe. Ülejäänud andmed küsimustiku võib leida minu raamatuid.
                                            KÜSIMUSTIKULE
1 - ainult unistada - Ainult Rs. 1 India .......
2 - Hobby - Küpsised bolero
3 - Drama - Tank draama SHOLEY filmi
4 - Sõidukid unistanud - Xylo E 8 punast ja bolero m2dii
5 - Movie - Daulat ki Jung
6 - Hero `- Tatttttttti ........ kapoor
7 - Gadi - Platina ATCT
8 - Pakwan - khyali Pulao
9 - valimiste logo - Fati aluspesu
10 - Animal - Jõehobu ja kallis
11 - Bird - paabulind & Eagle
12 - King - CDDeshmukh ra na malhotra, jp taylor
13 - Doctor - Tortoise spetsialist ASIM
14 - Koor - Nano reis
15 - Raamatud - 1. '90 Crore ki Barsaat "
                                                     2. "Asimit noto ki dhanwarsha"

                                             CONLUSION

       Foorum eitab kõiki pant kirjanik. Ta väidab, et hoida füüsilist ja vaimset tööjõudu piiri parameetrid väljastada rohkem kvalitatiivse töö. Foorum näitab vaatajale lahkuda münt mäng koheselt ja tellimusi 09425636422 + 0992695795, kui kõik India abiliin tahes küsimuses. Foorum püüan politsei kaitse rühma ja teada üksikasjalikult meetme helistage Randhir Prakashan osta raamatuid kirjanik. Kõik õigused kaitstud Ricepullers.in HELPLINE NO. : 09425636422, 09981011455 E-post: dbdkbhatt39@gmail.com