Go to content Go to menu
 


Hebrew

 

Top of Form

www.ricepullers.in 
09425636422 + 09981011455 
אני בזאת לקרוא תיגר על כל מה שאני לא wala חי או daruwala אבל מהנדס מכונות בעל ניסיון של מחקר במדינות זרות עם תריסר ספרים שנכתבו כולל 90 רופי קי barsaat & asimit נווט קי dhanwarsha פורסם על ידי Randhir Prakashan, Haridwar, אשר עומד בעמדת המספר אחת בסוגים כאלה של ספרים. לצד עשור ניסיון עבודת מהנדס ותואר דוקטור בכלכלה מבטוח בעצמי זינדה גנדי. ייצור של מעל אלף בקבוקים, יותר ממאה מפעלי בקבוק וPatta, cddeshmukh כל לב סוג שהוא, ניל הכימי, 1970 מטבע רופי אחד 12 גרם ושוקל מאות פריטים כאלה עולה בבירור כי מלון כרה לHota היי נחיו. דרש פסוק אינו זמין ויוה. אנא לכבד את לימודיי העמוקים אחרת יהרסו את העצמי שלנו ושלי להפוך את מספר הטלפון הנייד שלי 09425636422-09926395795 כל הקו החם לכל ענייני הודו בנושא. אני עצמי מהנדס Divesh בהט מיוצר 52 בקבוקי EIC. יש לי רופי לחצות. 5, JPTaylorRs.10, PATTAeic1818BASTAR, DRP, NEELfunction כימי, מטען בקבוק, 20, ינשוף, RS1 של 1964,82 וכל כולל RPLPNMPMMIRROR. אנא בקרו באתרים להוריד LOK Adalat בהינדית ולהוריד וידאו לפני כדי לא לפספס שיחה 09425636422 + 09926395795 להיות חלק מפעולת שמירת הודו. 

מהנדס Divesh האט - 09425636422,09926395795 

dantewada420@gmail.com dbdkbhatt39@gmail.com - אי מייל 

עו"ד K.N. סינג - 09425595831,07697128497 

Bajrang Baghel - 09424154123,09479024184 

Randhir Prakashan, Haridwar - 01334226227, 
               

                             פורום ציבורי 

את כל העובדות ואת האמת של שידור זה הן דמיוניים לחלוטין וכל להידמות בכל פורמט הוא אירוע. 

בפורום ציבורי הקורבנות של היום הם הסופר של "90 רופי קי barsaat" ושל "asimit נווט קי dhanwarsha פורסם על ידי Randhir Prakashan Haridwar. ספרים אלה יצרו אבנים חדשות של ההוצאה לאור ההודי. הכותב הוא מהנדס גאזט במחלקה לבריאות ציבור של ממשלת צ'האטיסגאר אבל הוא עוסק בבקבוקים, מטבעות, פריטים עתיקים והם הפעילויות אשר אסורים באופן חוקי, אם כי התחביבים שלו הם למחקר ולעשות משהו חדש עם הניסיון במחקר שלו במדינות זרות . בפורום ציבורי זה הוא לחייב את שרי Divesh קומאר בהט כסופר קריטי. 

                                            סופר קריטי 

עוגן (1): - Hellow וחי לכולם צופים לוק Adalat / AAP KI EK Adalat MULAKAT בשידור חיים ובלעדי בערוץ האהוב עליך?. הקורבן של היום הוא שרי Divesh קומאר בהט, שאמור להיות סופר קריטי או טיפש אדם לכתוב על נושאים מטופשים. 

Divesh בהט: - בוקר טוב לכל קוראים / צופה. בספר הביקורת הראשון שלי'' 90 רופי תוכן KI BARSAAT "הם חוקרים חוקרים ואחרי ההקדמה לעניין. אחרית דבר שהוא מכיל מרכיבים הכרחיים למתודולוגיית המחקר ותיאור של מטבעות שונים לאחר החלק הענק של הסקר. הענק כולל קוף מותג 1818 מטבע, אנה של 1962, גנדי מטבע, SUN מותג 20 פייסו, דגי מותג רופי אחד, חמישה רופי, מטבע מותג סוסים מותג ואוסף הרבה יותר של מטבעות הידועים לשמצה והרבה שיטות יקרים כדי לחלץ מספר Satta ולא יאומן כסף גשם . הפרק הבא כולל את העולם משיי לידה למטה, הנסים של HARJOD, הביצה הראשונה של תרנגולת שחורה, כסף טבל, צב של 20 מסמרים, IMLI KA בנדה, תשע נקודת חמישה סנטימטרים זכוכית ברונזה, היפנוזה על ידי כורכום שחור, מדבר ינשוף, כדי אלוהים, מפעל זהב, מכירה של Palash הלבן, ביטוח של 90 אגם, ללא הגבלת כסף גשם בבוקר נוסחאות ממטה Lalu זיכרון RAM של זיוף. החלק האחרון של התזות מכיל את האמת של הנסים ואוסף חכם מועד מספרי SATT. בחלק הבא המורכבות כלולות ב'' ASIMIT נווט KI DHANWARSHA'' את העניינים הם מעל ואחריו היפופוטם 50 פייסו מטבע, אריה וCHIND רבעון אנה, 1939-1964-1970-1982-1994-1995 רופי אחד, הפרסומת השישי, ויקטוריה, , מכיל אחרית רבעון אנה והרבה יותר על שכפול וההזדהות שלה, השוד ואנשי מכירות בדימוס של חנות לחלוקת מזון, דרמת טנק של כפריים RAMPUT וגם שמועות על כסף גשם בקרב תושבי הכפר. הם HATTAJODI, SIYARSINGI, Veer NUKH, תרנגולת הרוצח BHANWARMALI & GARUD ו הבדיקות שלו, הביצה של ינשוף-טוסה וdynosour וטעינה וroberry באמצעות מטבע, בקבוק EIC 1818, המיתאר שרשרת קישור, חוק של 8 מתכות, Lebo, כלי & מפעל Patta, יישומים של ההנדסה מראש, שוד בזהב באמצעות כסף כפול ב שישה חודשים ובתעסוקה, פרסום בעיתון ידיעה על שוד נייד, שוד דואר, דואר וכו 'Hawala החלק האחרון של התזה מכיל מספרי Satta מסכמים כי המאמר דרש אינו זמין והביקוש של סחורות הזמינות הוא אפסי. הסחורות הכפולות לא יכול להיות מיוצר על ידי את עצמי אחר אחרת הרוכש הוא גם לא זמין. קיומה של המסיבה הוא גם חלום אם הטעינה אינה אפשרית ואינו כימי קיים. יש רק שוד ושמועות, כולל מגנט וחלון. אולי זה דרך הודו להרוס לחלוטין באמצעות הסטת העמל לפעילות ללא כוונת רווח. למעט אמור לעיל המחקר הראשון שלי'' BAL PARYAWARAN'' מחקר'' יוניצ"ף'''' ", פרסום, תחת המנטרה'' טנטרה" יישום, PhD, דגמי נייר המחקר של צמיחה להנדסה מראש'','' חברת הנדסה והחברתית'','' כלכלה מראש'','' ציור מראש ויישום'' וכו 'הם העובדות שלי בשירות של החברה. 

עוגן (2): - למה אתה דורש לכתוב הרבה ויותר מאז מתן ההכנסה התמלוגים הוא חבילה טובה יותר בשירים, סיפורים וספרים בכלליים? מהו המקרה של ההפרעה שלך לגזרים של כתיבה על הטיפשים? 

Divesh בהט: - אני עושה לכתוב רק את האמת ושום דבר לא בסדר בתחושה שלי. ההרשאה של כתיבה בשגיאות לא ניתן שניתן על ידי ההורים שלי. אני מציית לעובדות, לומר את האמת ואני עושה מה שאמר ולמאמין בעובדות. אני לא יכול לאסוף אנגלי 5-6, מתמטיקה או ספרים סוציולוגיה אחרי פרסום יוצא דופן + תרגום וסיפורי מין לא בטוחים. מתן ההכנסה תמלוגים לא המותר על המעסיקים שלי, אבל אפשר לשים לב שכל ספר שבעולם לא יכול להיות בעל ערך רב יותר מאשר בכל דף אחד שנכתב על ידי לי. שוב זה אתגר לכל להוכיח את לימודיי העמוקים כמו יוצא דופן, אני אפסיק כתיבה נוספת. זו הסיבה כדי לגרום לי אלוהים במקום פסל אבן על ידי המנהלים משתמטים כולל BABA של KHANDWA, PUSKAR ותושבי כפר Koraput, KOTPAD והסביבה ANDHAR ORRISA. אני מימנו שתיים ארבעה גלגלי מכונית ננו + 2 אופנוע כדי להקל על החסידים העיוורים שלי ונוחות שלהם כדי להגיע לאלוהים על זמן של דיוואלי & EED. 

עוגן (3): - אתה מאשים לחזור על החומר וגם כדי להציע 120 / - שוד לאחר 250 / - השתכרות. 

Divesh בהט: - במועד פרסומו של הספר הראשון, שהייתי זמין בהודו. הלכתי למדינות זרות כדי לראות את הבלילה הדרך של פעילויות מחקר, אך כשחזרתי להודו, ראיתי את הספר שלי שפורסם על ידי שלם Randhir Prakashan, Haridwar כלשלוח המדריך שלי KL NISHAD (BHAIRAMGADI). אני מקבל את חוסר איכות ובכמות, הביא למהדורה נוספת בסדרה של ספרים.שוב ניתן לציין אם הוא לא נמצא ערך לכסף, אני נחזיר Rs.250 תוספת Rs.120 שווה Rs. 370 מ + 25t ........... 

עוגן (4): - התהליך של מינוח של הספרים שלך (כותרת) הוא לא דרך מדעית. 

Divesh בהט: - שער בכנסיית השער חסר וקופים אינם זמינים בBandra.אם אני עושה מזויף כדי לשפר הודי לרצות להיות צודק, שהם יצייתו? אם אוכל לכתוב "כסף לא יכול להיות ירד גשם" לא זה יהיה למכור? אם לא יהיה selled איך לקרוא לציבור? אם לא ניתן לקרוא כיצד ניתן לנהל את פעולת שמירה בהודו? הם קוראים וצייתו אבל קבוצה של שודדים היא rumoring רציפות RP LP MP NM MP מראה כמו בסיפורו של יונה והדדים Wale BABA G. להיות פטריוט, אנחנו לא נוכל להתמודד רק את האמת, אלא גם האל היחיד, אחרי ההפסקה. לוק Adalat טוען הסופר לשים עבודה הקשה עולה תוצאות הגבולות הפיזיות שלו לאיכות הפלט. 

                                    עובד קשה EXTREME 

עוגן (5): - אנא ספר לנו את שלך הסמכת חינוך. אתה סופר משפטי או טיפש?מהו המודל העליון? 

Divesh בהט: - עמדתי במקום הראשון בבית הספר בHSC, בו זמנית מעבר 'במוקדמות בסיס הנדסה' PPT אחרי AMIE (טכנאי בכיר) ותואר ראשון גם כן. תחת רשותו של המעסיק שלי שוב עמד TOP האוניברסיטה בכלכלה (מדליית זהב). ההסמכה הבסיסית של מרצה UGC NET וVYPM SLET להוכיח את עצמי כסופר משפטית והאינטנסיביות הזו לראשו של המודל וננו LS BS4 הגדיר את הקופיץ כדי להגיע לפסגה. אני הגשתי את התזה שלי על "יוניצ"ף'' בטענה ניצול מיני של ילדים מיניים כהוכחת צילום תיעודית אך לשווא בשל קונספט גייז לא ידוע על ידי מדריך האישה שלי. אני גם הזהרתי CASE NITHARI כדי להציל את הילדים עם עשרות מחיי אבל אף אחד לא מאמין הקול שלי. 

עוגן (6): - בבקשה להבהיר את חייהם של ילדים בפירוט? 

Divesh בהט: - Tantrik המטופש של dhamtari (Chattisgarh) כסף גשם לא רק claimer דרך חבל אבל עיסוקה ב25000 / - גם במזומן. קבוצה של 3 ילדים (בגיל שבין 10 עד 16 y y) גרמה רצח של ילד 12 שנה כתלויה עד מוות ואחריו עוד רצח שלוש שנוצר לתוך הרחבה של כנופיה כתריסר מפושעים הידועים לשמצה. הקבוצה לא הצליחה הבינה שאף אחד לא הוא הרוכש וכל שמועות אבל pulish המחוז ירה 302, 304 IPC ולשים את הרוצחים מאחורי הקיר של כלא bastar כפי שפורסם בעיתונים חדשים. בשרשרת האינסופית של פשע, אם הייתי מסוגל להתקרב אליהם - יכולה להציל חיים הישירים של עשרות ילדים כולל מבקרים כלא. עוגן (7): - אתה עצמך שעה 8 מקדואל שיכור לindults אחרי ביקור ננו לדגימות עם בשר כבש של מספר 12? 

Divesh בהט: - משרתים ופקידי ציבור הוא רגיל של שחיתות בזכרונם של מהטמה גנדי או PM, CM, היועץ המשפטי וכו 'בע"מ VN Gadgil של האקס PM הגברת היחיד שלנו. אינדירה גנדי נשא עשר מיליון תכנית טוב הכולל בריכה ואגם עם מילוי מפתיע זהה בתוך העונה כדי להפעיל את המערכת של תעסוקה. אמת היא המדיניות הייתה נובל, אבל זה היה או לזלזל או דלף בBearcats, ובכך כל על ניירות בלבד. באותו DKBRY ההקשר עירוני ויבש לאנשים כפריים מטרה להציל הודו על ידי ייצור מאמרים כפולים חיסכון הודו על ידי זרים ואנגלים. במסגרת הפעילות אלה ההשתכרות של 5000 / מבעלי Bablu Sahu של המקסימום 100 MC השקיעה לסקר של המשחתות ההודיות הוכיחה רווחי פעם אחת אלא שהם הנהנים של מסע אינדיקה TATA ברכבת על ידי רופאי אנדרה שתמשיך גניבה של תריסר של אורז ושןגרגרים מmerchandiser החנות? הם שוב קורבנות ZHADI (377) והשמים מבקרים תוצאות למי יוקרה, אף אחד לא יאומן. 

עוגן (8): - ואיך שאתה עושה לקחת ביסקוויטים בBOLERO? 

Divesh בהט: - כאשר אני מתמודד ראיון לקבוצה של סרבנים שאינם בוגרים בטובלי הכסף, הם תכננו לרכוש מהינדרה בולרו בתוך 48 שעות עבודה לדוגמה. ביום חמישי, וכתוצאה מכך את הבריחה שלי מקיבוץ נדבות על כמות אנג'ליז הארי, פאטי, בכמה דקות לארוחת בוקר. אגב רצתי עירום ללא מראה ותחתוני שמאל, מקורי ואמיתי מוכנים למכירה פומבית ומבריחי חשיש מוזמנים עם מזל עקרב. אם הפורצים יצליחו במטרה שלהם, הם רוכשים Xylo E 8, הוא מיתוס. אנא מצא רשימה של כלי רכב ביסקוויט לn.a. 

כלי רכב מסחריים כלי רכב אישיים 

        אלפא בולרו 

        ג'יו Reva 

        Navistar עקרב 

        maxicab תאר 

        Genio verito 

        מאסימו actyon 

               Tourister יו"ר 
korando, kyron, Rexton, rodius, xuv 500 וZLX m2dicor ההיברידי 
        ברור שאני הקופיץ ההודי ביותר של מהינדרה. אז הוא מומלץ גם לקחת ביסקוויטים זהב או לקחת PAN (iku) במפקד בלי בלם כתר אך לבסוף אם לאכול Parle - בולרו הוא הטוב ביותר. 
עוגן (9): - אתם מתבקשים לסכם את הסקר במקום על מזכר ארוך בחביבות.
Divesh בהט: - מתוך רשימה של 12,500 מספרים ניידים עם שם וכתובת שאני עושה הם להבטיח שכל סרבנים ללא bajrang. 
עוגן (10): - Hellow. הבחור הזה הוא BAJRANG Baghel, אלוהים? 
Bajrang: - זו היא העובדה של lakh של אנשים שנסקרו על ידי הקצין ומפוזר לי את הכבוד היחיד בעולם, אך ניתן לציין כי חסידו אנאנד Rajak מאוחר - המכונאי של קילומטראז הכפול בלי מנוע נוגע ללב היה די נאמן. קרוב נוסף שלו דוגל KN סינג לא להביס כל מקרה מאז התרגול שלו. 
עוגן (11): - סינג סאהיב אינו זמין אבל בבקשה תגיד לנו את הדרך להצלחה קבועה של עורך הדין. 
Divesh בהט: - כל אדם בעסק הוא עיוור אם סוס של חברים ברוטו מה שהוא צריך לאכול? אני המתורגמן בהצטיינות היועץ של סינג סאהיב, שהוא המעסיק של תריסר של תלמידי י"א ומשרתים. עורך דין זה הוא מוליך של אינטרנט בעודף ויש לו מאות ספרי משפט. בהתחלה הוא לוקח את המקרה ואחריו, כולל קשישים ממליץ Bilaspur וLawers בית המשפט העליון. הוא בעלים של מכונית סוזוקי ואופנוע, מתנה על ידי אב בחוק והגיבור הונדה עם ננו מספק נוחות במתקרב למעשה. הוא גם מקבל מתקן של מחשב נייד סמסונג Samsung עם AC קאמרי ורוב גיליון הפתק שלו מוכן או על ידי לי או שאושר על ידי לי. לכן כל ההחלטות הן לטובתו שלו היא סוד ההצלחה, אבל הוא לוקח את כל 100% דמי מראש ואין שום סיכוי לחזרה של דמי בשל לנצח. עכשיו כמה קורבנות טוענים משתמטים או לא ownest אבל הוא קיל מס '1. 
אל תפספס BABA G KE PRAVACHAN אבל אחרי ההפסקה. 
         סופר טען ניהול כושל זמן! 
עוגן (12): - אתה לוקח שינה בבוקר, מתעורר 10 בבוקר. כפי שאתה מקבל את הטלפון הנייד שלך מקבל ללא הפסקה 12 + שעות עבודה. 
Divesh בהט: - זה נכון שאני מקבל בעקבות בזמן האחרון. זו הסיבה שהשעה של שיחה שלי היא 9 עד 12 בערב. בכל רחבי מספרי helpline הודו לאנשים במצוקה הם 09425636422 + 09926395795. מספרים אלה נמצאים בבלוק, שם הצלחת, החותם הרשמי את המכתב שלי וגם באינטרנט facebook.com. מספרים אלה גם פועלים בתסריט של הראיון. יש לי עוזרים מתנדבים בסקר ונהג + עוזר + meson כבר זמין במפתן הדלת שלי. ניסיתי גם את הדלת שלי הטובה ביותר לשירות דלת של כל הקוראים, אבל ידע מועט הוא מסוכן ממש כמו בסיפור של Abhimanyu. לכן אני נשאר בטלפון נייד עד לנמוך סוללה של המתקשר והמספרים שלי הם תמיד עסוקים באותו הרגע.יש לי מספר Vodaphone סוד לשימוש אישי. אנחנו יכולים לשים את המקום על מנת לקחת את האישור קפדני של עצמי לפני שנכנס לעסקי מטבע. 
עוגן (13): - ומה המסקנה סופית? למשל לתאר את הודו בחלום שלך? 
Divesh בהט: - יש קבוצה של שודדים ניידים לאכול 17,000-83,000 לכל לקוח כמקדמה למימון. הם מבטיחים מחשב נייד בשווי 6999 רופי, כך גם DK בהט הוא ראש חצי לרכוש את אותו הדבר עבור Rs 15000. הקבוצה אף טוענת פתרון של כל סוג של בעיה כולל סכסוך הביתה, Satta, gadadhan וטעינה של מטבע. הם משתמשים בדואר אלקטרוני id, HDFC סימון וכל המתקנים המודרניים של שלל E. שלושה מספרים של גופות חיות בGeedam עיר Chattisgarh, UP נוסחאות (זהב) של מומחה טרקטור, Manoj Rs.2500 Dammur, 1360 במגנט ושוד parrarel כיוונו אותי לכתוב בעמוק. האדם הישר ביותר בהודו (Bhagwan ז) אומר תריסר Jwellers בבירת Chattisgarh עשויים לברוח לפני דיוואלי. 
עוגן (14): - אתה הואשם ברשלנות בעבודה ציבורית על ידי קצין האוגדה תת שלך בשנת 2002. התאבד קצין מטורף והפכו SDO עשו. מה הדרמה הזאת? אתה מקבל משכורת נאה של 25 לחודש ולא בונגלו גדול מסוג F.למה אתה להתחייב רשלנות בעבודה? 
Divesh בהט: - תהליך של הוכחה אוניברסלית של השערות הנדרשות לאימות משטרת דרכון בזמן. ברגע של מפכ"ל המשטרה, עיר, Hoshangabad החזיק אותי במעצר במשך 72 שעות ומעלה. זו הייתה הסיבה להיעדרות מעבודתי במשך שבוע הביאה להסבר כזה בשחמט עם קבלנים פורץ טוענת המוח המוגבל של אינדיאנים. אם קצין הופך מטורף לאחר ששגר הודעה לי או לאף אחד מנסה לאכול את האוכל שהוקצב לי זינדה גנדי ומתאבד, זה הוא ההפרעה במערכת. אם שוער מניע זמן המחזור שלו על מסילה או הולך על פלטפורמה עם חצי המוח SDO או מוכר ירקות מסתיר את עצמו מאחורי רכב Piggeo (מוכשר על ידי לי), כולם תוצאה של המערכת. זה מעניין לציין כי כלב אינו מכיר בהילוך האחורי בכלי רכב. הם ראו את כל כלי רכב בקדימה פועל רק והפרקטיקה של נביחות יש לי על ידם בטבע. הכותב הוא רגיל של זריקת כלבים בכיוון הפוך. יש לו ניסיון של 15 שנים לפעילות כזאת, אך בהקשר של גורו מזל"ט זה הוא לציין שהילדים של המאה ה -19 האזינו סיפורו של חלבן וקוף, צב וארנב, ועוד יקרה וגמלים, אבל עכשיו ימים במאה ה -21 במקום מחשב וטכנולוגיה, הם מקבלים הכשרה מעשית של חלון, מגנט, ניתוח וזיוף. מי Dongre? מי הוא המוח של עבדים הודי? מי אמר לי בהכרח של היפופוטם ב50 פייסו? מי אמר לי לכתוב SATYAMEV JAYTE ברופים אחד משנת 1970? שוב אי אפשר לזהות את המוח של מטבע מזויף או בטכניקות של בדיקות טלוויזיה מטבע למשל, הנורה, אור צינור השונות. ואסקו D גמה ואנגלים היו באופן חלקי בהצלחה מקבל עבד הודו אלא ב2 שנים h. לכן המטרה היחידה של המחקר העמוק שלי היא לזהות את הבעיה בקרב תושבי הכפר והשקעה של 25 לא לחודש מהעשור האחרון מסתיים כל עמוד של הספר שלי כדי להחליף RAMAYAN, Mahabharat, תנ"ך, קוראן, גיטה וזה נס היסטורי לכלול בכל ספרייה. 
עוגן (15): - מהו ניהול הזמן? 
Divesh בהט: - 18 + שעות עבודה עם 100% יעיל היא ניהול זמן. 
החיובים ממשיכים בשרי האט וזה לא אפשרי כדי לנקות אותם על ידו. 
לוק Adalat גובה D K בהט כGunda פגום. 


עוגן (16): - יש לנו להקשיב לך שדיאטה היא יותר מכפול של אדם נורמלי.ובכל זאת אתה רעב, למה? 
Divesh בהט: - לפני שנכנס לתפקיד הממשלה, הייתי Pappu PAHALWAN במועדון הבריאות ויג, Hoshangabad (MP). דיאטת אחרית נותרה גבוהה וישן מחפש גוף הוא הסימן של ידע הולך וגדל. Sachin Tendulkar עשה מאה של מאות שנים, אבל עדיין של ריצות רעב, באותה הדרך שאני עושה לאסוף ידע. 
עוגן (17): - זה אומר שאתה שותה הרבה! 
Divesh בהט: - אין לי שיכור בכל החיים שלי. אני גם לא מתעניין במין רעב. 
עוגן (18): - אתה רווק, אמור להיות בלתי אמין. 
Divesh בהט: - אני מוכן להקשיב משתמט, לא faitfull, רץ, אוכל, רמאי, משוגע, nonsence וכו '. זה שוב כדי להבחין כי העיכוב בנישואים בשל סיבות משפחתיות וBABAg הם מינוחים זהים. 
עוגן (19): - מהו babababa זה? 
Divesh בהט: - clearks הוא מושב של הודו מאז שלטון בריטי. באבא נמצאים על שביל בסמוך לתחנות שיש שערות על פנים מוכן לשמוש. באבא אלה היו מקבל את העסק של דהרמה אבל הם תפסו את הזיוף של כסף כפול. עכשיו בבה של אלה יקברו שוב באבו של ביום 1 ביום רחוב של חודש באמצעות מתווך של מהנדס גורם לאובדן לטווח ארוך של אמונתו של אדם על בבא ואבו. 
עוגן (20): - נתן לי 5T, 5T, 12t, 11t שחיתות לדוקטורט, דרכון, מסע חוץ, מאסר על תנאי, אג"ח ממשלתיות. bunglaw. אתה השקיע 85h 24h + 125,000 בבקבוק, 8500 / בPatta, 70 80 שעות בניל כימי, 20T + ננו ברופים. 10. מצא את עלות מכירת 6t של ערך חמישה 3 יקר רכישת 13t cddeshmukh לחצות. ב6t זה ששילמת 3T לICICI Firozabad לעסק נוסף ולא למנוחה 3 בבקשה להגדיר Dadar, Bhaikhala, Chinchpokli, Dahisar ועמדת אוטובוס Biowar 
Divesh בהט: - כפי שאמרתי לי יש שתי חלופות של עבודה, או אפס או שאתה יודע. אני מצהיר בזאת כי בעבודתו של מהנדס 11 השנה, אני לא מקבל אפילו RS 10 כשחיתות. אני לא מרוויח כסף אפילו RS 5 בעבודה שלי ואת כל העבודות שלי היו באיכות בהיעדר התרומה. אפשר לבדוק את מספר ספר מדידה 119 & 120 על כך בפנקס של 3500 / ניתנו על ידי קבלן אליי לא כחלק משחיתות אלא פיצוי של סין ניידת שנרכש בדלהי שווה Rs 8500 /.פנדי קבלן זה (G חובה) מדגים שיטה של ​​אחריות חברתית + תמריץ אמריקנית אך לשווא בשל הסיבה שהוא מרצה בשכרות והוא גם הציע לערבב אבן סיד עם כמות קטנה של גבס כדי להפוך את המלט חלופי ולהפוך את הבנייה אזרחית במסגרת עלות נמוכה עם איכות גבוהה. 
        עכשיו אפשר להקשיב כי מחזור 3 L זה עשוי הושקע במזומן L 10 מהמשכורת שלי וכמעט מחצית כמות להרוויח במכירת פריטים אלה. בסך הכל זה עולה 15 רופי lakh ואלה הם השקעה טבל להציל הודו. 
        שמות אלה הקשיבו לכמה תחנות רכבת, ושם מצאתי את שלוש חדש הפינה של עסק של מטבע, שבו אחד הייתה LAMBU והייתה אחר TINGU.הם אמרו לי לבקר באינטרנט כדי לראות אורז סנטימטר 9 מושך קערה, העוסק בcrore T 1, אסימון שיש לנקוט 10 רופי לפני השבת. אמרתי לי RP לHota היי נחיו, C לHota היי נחיו, גוראחפור הוא 3 ימים רצופים ברכבת, היום יום שני .............! Lambu G אמר מטוס Aero לוקח על 6 שעות, תשלום הוא להיות שנאסף על ידי סימון .................! עכשיו Tingu G אמור לי ZANDU. 
        באותה הדרך שהלכתי Ajmer makkamadina של הודו לכיוון ההפוך האינסופי לרכישת 2 חתיכת 3 יקרים צלב 5 ב15,900 16,700 22,000 הוצאות. במטבע שאחד מיקיריו ישב הייתה סיבת השטויות. כל הדרך ששני אנשים בגילי 65-70 ישנים שנה שבה היה אחד בנגלית, הידידות שלו הייתה של 65 שנים, התגוררו בbiover כמעט 70 ק"מ מאג'מר, קראה לי לבוא. כפי שהגעתי לעיר, הם אמרו שיש לנו ספרים מpurchased12 Munna kabadi.כל מספר הטלפון הנייד הכיל של הסופר, אנחנו מתגעגעים קראנו לכולם. 6 הגיעו לרגל שלי מאז הבוקר, שתיים בתחנת רכבת, ושתיים נמצאים בתחנת אוטובוס. אחד לא יבוא במטוס Aero ואתה בא 2 שעות מאוחרות. זה התענוג שלנו לקחת אותך מSBI Chowk. עכשיו לא כולל הרצאות מיותרות, ראיתי מאות מטבע מנוסח Dadar, הם אמרו לי לב רופי אחד חתום על ידי RA NA Malhotra רשאי למכור חתיכה אחת בRs אפס, שתי חתיכה בRs אפס שלוש חתיכה בRs אפס, ארבע חתיכה בRs 5 LAT מזומן אבל הם שוכחים שהמפלגה אינה קיים. מומחי סקס קוראים לIllahabad (UP) למגנט, קריאתו של הרופא לאבקת HAJMOLA מושכת אורז upto 9 סנטימטרים בשבוע שעבר, שתיים נחש פה של Bulandshahar, עבודה נרחבת שדה ומחקר מתמשך עם ללא הפסקה עבודה גרמה לי האדם היחיד שמוסמך לקבל קו חם אבל אני מבולבל שוב כדי למצוא את הכמות של מטבע נפש בכפר בכלל.שוד במטבע מגנט ליד האגם על ידי מהנדס שבנה את עצמו שק"ג, והשאיר את העסק של חנות קוקוס לשניים טווס Rs 10, שיחה שלא נענה מindult לרכוש אותו וadiwasi השלל בלבל אותי, מי היא מאייה. Faller הרציף מבולבל שMayawati אינו סנטימטר, היא נמצאת בנהר הגנגס, אבל היא לא כסף כמו Laxmi Bai מצא במג'האנסי Cantt. ברופים. הארי פטי. 
עוגן (21): - יש לך שלוש מכות מספר השוטרים בThana של ברון, עו"ד אחד בבית המשפט מחוזי, שני רופאים בבתי חולים, שני תושבים ברחוב וגם הקצינים שלך במשרד. התאוששות שבועית זה טוענת שאתה פלילי של IPC 294 
Divesh בהט: - כפי שאתה יודע שאני היה מנהל ומוכר בהצטיינות יצרן של קריר וJalpari מנוע לפני מהנדס הממשלה אלא החכירה של מנוחת finaced שבוע נקרא על ידי טיפשים. שוטרי beated וeated האף שלי כמו של אינדירה גנדי, הרגשתי 20 על 19 אלה. רופאים נהנו מהחלום של מכירת קידני שלי. חלם תלמיד תואר ראשון במשפטים בן 16 וזה מחושב הרווח של הילד המוכר במרוץ גמלים ובערבי תושבי הכפר היה מקום מושבו של המדינה מאיה UP. עכשיו שים לב שאנצח את איש מכירות בחנות מחשבים, מוכר ירקות ברכב, מנהלי מפעלים משתמטים ביחידות הבקבוק בהצטיינות את מקום מגוריהם בייצור. הודו היא כדור, מתגלגלת החוצה ממסלול, לשמור אחרת זה ייפול. אני affraid של 25 שוטרים, 50 סוגי הסוג TI ו5 - 10 SP-DSP שכן הגנה היא עניין אחר בכל מקרה. 
עוגן (22): - אתה שברה מנעול של המשרד שלך ושל 07 LIG, H 18, G2, G35, F2 וגם להגדיר מיג השני 36, 378 HIG, 11 לא. מקאן והעילוי וואלה bunglaw. 
Divesh בהט: - אני היה רק ​​מתווך בכניסה לבניין משרדים חדש לפי הצו המילולי של אספן המחוז. LIG 07 הוא בית מקדש של אנשי עסקים מטבע, H18 הוא מקום לפיקניק לסיפורו של זוג שעות, G2 הוא מקום מגוריו של 2500 / משתמטים, G35 כפול היה נעול במקום לשבור כמו של G38 ולבסוף F2 הוא הפיצוי היחיד של האספן לארח את הקורא וחסידים וגם מרכז האכילה קבוצתית. MIG36 & 11 לא makan מבוצעים על ידי Sada ו378 הוא בונגלו בבעלות שכירות. מעלית וואלה ונגלו בונגלו מאחורי האספן הוא חלום מיזם משותף של עצמי עם עו"ד KN סינג, שנבנה חוקה חדשה שבו הוא מסביר IPC 448. 
כיום היא מחויב שוב לDivesh בהט שהוא מדבר הרבה, אבל לשווא. 
עוגן (23): - אתה מתחייב פרה .................. 
Divesh בהט: - פרה מצאו עזב אבל אם הבעלים של פרה (שוטר) פוגש, הכה אותו הרבה. 
עוגן (24): - אתה להתחייב אם 5 מצר ............... 
Divesh בהט: - אם 5 היא ישר, הוא התמודדות של 220 סכום הכסף ערבי.אם SATYAMEV JAYTE נכתב בחזית, הוא התמודדות של TC 30. אם 1995 מודפסים, הוא הוא התמודדות של דולר 1 ליטר ואם מטוס Aero הופך לקרוס כפי שאנו לחשוף את הצלחת הראשית, המאמר עשוי לעלות 17,725 K, אבל הוא חייב להיות נוכחות של הכלב הנובח שבלב שאוכל במקום בשר כבש ומחראות את אותו הדבר. 
עוגן (25): - הכלב ש................ 
Divesh בהט: - כלב ברחוב אכל 15000 סכום הכסף. עכשיו לשבת ולחכות למחראת הכלב, שכן הוא יהיה לחלץ כסף בלבד. 

עוגן (26): - משמעות דבר הוא שאתה מתחייב הרבה אך לשווא. 
Divesh בהט: - במחזור של משחק מטבעו הוא מדיניות לדורשת את הסחורה שהם אינם זמינים ואם איזה מוצרים נמצאים בשוק ליד נהר הגנגס, אנשי הטיפשים להתחייב הרבה חסר בזה. נוסחאות של של משלוח מנוסחים להרוס את כל המערכת, אבל אף אחד לא נמצא הקונה. כל גברים המתגוררים נמצאים במעגל שוטה, מתווך, בוחן-מממן הצד אך מסיבה לא תשרוד לבסוף. גברים מותג קופים יקרים, חושב, 1 RS הוא לא מספיק כדי לרכוש את התרופה של אמא. Rs 5 הוא לא מסוגל לרכוש חלב מספק לתינוק.שני וחצי רופים לא עושים כסף חוקי. 10 founds Rs בשני טווס ו100 רופי אם מכיל נשר עשוי שלא לפעול בשוק בשל גודל עצום 4. אנחנו לא יכולים לשים את התרופה בבקבוק של אמא 3 ק"ג וaslso לא יכול לשתות מים שב.הבקבוק הוא לא דרכון של פקיסטן ואם נלקח עם דלי, ניתן נתפס בהברחות.אז למה זה להוט ורעב? אתה יודע שמחצית מהאוכלוסייה שלנו היא נשים ומחציתם הן ילדים. זוהי מדיניות של אנגלים לא לשרוד הודו על ידי קהיליית הרגלה, קריקט, מין, satt, מטבע ובקבוק לאנשים שעובדים 20%. בבקשה לכבד את לימודיי העמוקים אחרת יהרסו את עצמנו. זוהי המסקנה של הספרים שלי. 
עכשיו אנחנו יהיו מבחן התוצאה של הציבור אחרי ההפסקה. 
עוגן (27): - עכשיו בבקשה לצטט את הודעה להודית בפורום זה. 
Divesh בהט: - כדי להסיר את השמועה על כסף הגשם, יש רק חלופות לברטר מערכת או לעצב את המטבע על ידי DK בהט תמונה. זו גם תיצור פתרון לכסף וinflaflation עם שוויון כלכלי, כמו גם שחורים. 
עוגן (28): - מה הן הציפיות שלך על ידי הממשלה באמצעות פורום זה? 
Divesh בהט: - מאז Dantewada הוא מחוז Naxal, זה חייב להיות הגנה משטרתית לכולנו Murti העשרה. 
                                             VOLCABILIRY 
לדוגמה: - רוכש הספרים שלי, משתמשי אינטרנט, צופים והציבור נאלץ לתוך עסק של מטבע. 
ZHANDUBAM: - המוח של 6 עד 8 אנשים, כסף הוצאות 
רוכש: - בבא עירום לא זמין להתחייב 20 ליטר של 20. 
BOLOBABA: - הרוויח 6 ליטר, דורש Deshmukh הדוד. 
טנק של Rampur: - זה הוא יצירתו האחרונה של האבא שלי. 
מטופל של Kolhapur: - חיפושים תאומים לכסף גשם לא על goooooo. הם נדרשים להעביר בראלי מאגרה מייד. שאר הפרטים של השאלון ניתן למצוא בספרים שלי. 
                                            שאלון 
1 - רק לחלום - רק Rs. הודו 1 ....... 
2 - תחביב - ביסקוויטים בולרו 
3 - דרמה - טנק SHOLEY סרט דרמה 
4 - רכב חלם - Xylo E 8 אדום וולרו m2dii 
5 - סרט - יונג קי דאולאט 
6 - הגיבור `- Tatttttttti ........ קאפור 
7 - גדי - הפלטינה ATCT 
8 - Pakwan - khyali פילאו 
9 - לוגו בחירות - תחתוני Fati 
10 - בעלי חיים - היפופוטם ויקר 
11 - בירד - טוסה ונשר 
12 - המלך - CDDeshmukh, ra na Malhotra, JP טיילור 
13 - דוקטור - אסי מומחה צב 
14 - קליפה - מסע ננו 
15 - ספרים - 1. 90 רופי קי barsaat ' 
                                                     2. "Asimit נווט קי dhanwarsha ' 

                                             CONLUSION 

       הפורום מכחיש את כל ההאשמות מעל הסופר. היא טוענת שכדי לשמור על העבודה הפיסית ונפשית למגבלה בפרמטרים לתפוקת עבודה איכותית יותר. הפורום מציע לצופה לעזוב את המשחק באופן מיידי ומטבע הזמנות 09425636422 + 0992695795 כמו כל הקו החם הודו לכל עניין. הפורום ינסה הגנה משטרתית לקבוצה ולדעת את הפרטים של הפעולה נא להתקשר Randhir Prakashan לרכוש ספרים של הסופר. כל הזכויות שמורות על ידי NO HELPLINE Ricepullers.in. : 09425636422, 09981011455 דוא"ל: dbdkbhatt39@gmail.com