Go to content Go to menu
 


Lithuanian

 

Top of Form

www.ricepullers.in 09425636422 + 09981011455 ईस्टइंडियाकंपनी 1818 चावल खींचने सिक्के से असीमित पैसा बारिश, लौंग टचर, 2 बिच्छू 5 + kg शराब बोतल रु. 32000 विक्रेता & बल्ब ट्यूबलाइट क्रेता, 20 नाखून कछुआ, डबल इंजन दो मुंह सर्जरी साँप, बोलता उल्लू - मोर के अंडे, लाल प्याज, इमलीपलाशहर्बल पेड़पौधों, लिलिपुट, नंगा दर्पण, पीतल गिलास, काली हल्दी, इंदिरा गाँधी सिक्का, 5-10 -100 रु, अखबार में विज्ञापन - मोबाइल डकैती, श्रृंखला कड़ी योजनाओं - डकैती और अन्य अफवाहों से लुटने से पह्ले कॉल करो - ENG. भट्ट g
Aš iš dalies uždavinys visiems, kad aš nesu Chai Wala arba daruwala bet inžinierius mechanikas, turintys patirtį mokslinių tyrimų užsienio šalyse su knygų dešimtukas įskaitant 90 rupijų ki barsaat & asimit Noto ki dhanwarsha paskelbtą Randhir Prakashan, Haridwar, kuris stovint prie numeris vienas poziciją tokių rūšių knygų. Šalia inžinieriaus darbo patirtį ir daktaro laipsnį ekonomikos dešimtmetį Žinoma aš ZINDA Gandhi. Gamyba iš butelių tūkstančių daugiau, butelio gamyklų daugiau kaip simtas ir patta, cddeshmukh visų rūšių dėmesį, kad Neel cheminės, 1970 vienas rupija moneta 12 gramų svorio ir šimtai tokių daiktų aiškiai rodo, kad Kreta į HOTA hi nahi jis. Pageidaujama yra nepasiekiamas & Viva eilėraštis. Prašome gerbti savo gilias studijas kitaip bus sunaikinti mūsų savęs ir mano, kad mano mobiliojo telefono numerį 09425636422-09926395795 visą Indiją pagalbos linija visais susijusiais klausimais. Aš inžinierius Divesh Bhatt pagaminti 52 EIC butelių. Turiu skersinius Rs. 5, JPTaylorRs.10, PATTAeic1818BASTAR, DRP, NEELfunction cheminis, butelis pakrovėjas, 20, pelėda, RS1 iš 1964,82 ir visi įskaitant RPLPNMPMMIRROR. Prašome apsilankyti interneto svetainių parsisiųsti LOK adalat hindi ir atsisiųsti vaizdo prieš nepraleisti skambučio 09425636422 + 09926395795 būti Veikimo išsisaugoti Indijos dalis.

Inžinierius Divesh Bhatt - 09425636422,09926395795

E-mail - dbdkbhatt39@gmail.com dantewada420@gmail.com

Advokatas K.N. Singh - 09425595831,07697128497

Bajrang Baghel - 09424154123,09479024184

Randhir Prakashan, Haridwar - 01334226227,
              

                             Visuomenės forumas

Visi faktai ir šios transliacijos tiesa yra tik įsivaizduojama ir bet panaši į bet kokio formato yra incidentas.

Viešojo forume šiandienos aukos iš "90 rupijų ki barsaat" ir "asimit Noto ki dhanwarsha rašytojas paskelbė Randhir Prakashan Haridwar. Šios knygos sukūrė naują akmenis Indijos leidyba.Rašytojas žinios inžinierius Visuomenės sveikatos departamento Čatisgarchas vyriausybės, tačiau jis užsiima butelių, monetos, antikvariniai elementus ir yra veikla, kuri yra teisiškai draudžiama, nors jo pomėgiai yra mokslinių tyrimų ir daryti kažką naujo su savo mokslinių tyrimų patirtį užsienio šalyse . Visuomenės forume jis yra atsakingas už Šri Divesh Kumar Bhatt kaip kritinis rašytojas.

                                            KRITINIS AUTORIUS

Inkaro (1): - Hellow & hai visiems žiūrėti LOK adalat / AAP KI adalat EK MULAKAT gyventi ir išskirtinę savo mėgstamų kanalų?.Šiandien auka yra Šri Divesh Kumaras Bhatt, kurie turėtų būti kritiškai rašytojas ar kvailas žmogus rašyti kvailų klausimų.

Divesh Bhatt: - Labas rytas visiems skaitytojams / žiūrovams. Mano pirmoji kritikavo knygos'' 90 rupijų KI BARSAAT "turinys mokslininkai mokslininkai po to įvedimo į šį klausimą. Baigiamasis jame būtinų elementų mokslinių tyrimų metodiką ir įvairių monetų aprašymu Po didžiulės dalis apklausoje. Didžiulis apima beždžionės prekės 1818 moneta, Anna 1962 m, Gandhian moneta, Sun prekės 20 paisa, žuvies markės vienas rupija Gerbiamieji prekės penkių rupija, žirgų prekės monetos ir daug daugiau surinkti žinomų monetų ir daug metodų išgauti Satta numerį ir neįtikėtinas pinigų lietaus . Kitame skyriuje yra šilkiniai pasaulį žemyn gimimo, stebuklų HARJOD, pirmasis kiaušinių juoda višta, artimųjų pinigai, vėžlys 20 nagai, IMLI K. Banda devynių su puse colių bronzos, stiklo, įtaigumas Black ciberžolė, kalbėjimo pelėda, įsakymą manedievas, aukso gamykla, pardavimo baltojo Palash draudimas, 90 ežero, neribotą pinigų lietus esu RAM Lalu Mamta formulės klastojimo. Paskutinė dalis disertacijų pateikiamas stebuklų ir datos išmintingą surinkimo Robots numerius tiesą. Kitame dalissudėtingumo komplektacijoje'' ASIMIT Noto KI DHANWARSHA'' klausimai yra virš po hipopotamo 50 Paisa moneta, liūtas ir CHIND ketvirtį Anna, 1939-1964-1970-1982-1994-1995 vienas rupija, reklama VI, Viktorija, ketvirtį Anna ir daug daugiau apie dubliavimo ir jo nustatymo, apiplėšimai ir į pensiją išėję pardavėjų, raciono parduotuvė, cisterna dramos RAMPUT kaimiečių, taip pat į pinigų lietaus tarp kaimiečių gandai. Afterword Sudėtyje yra HATTAJODI, SIYARSINGI, VEER NUKH, vištų žudikas BHANWARMALI & GARUD ir jo bandymai, kiaušinį pelėda-povė ir dynosour & ėmimo ir roberry per monetos, butelis EIC 1818, grandinės grandis schemos, įstatai 8 metalų, LeBo, indai ir patta gamykla, taikymų išankstinio inžinerijos, apiplėšimai aukso dėl dvigubos pinigų šešis mėnesius ir užimtumo, reklamos ir naujienų popieriaus mobiliojo apiplėšimas, El apiplėšimas, El Hawala tt paskutinė dalis Darbo apimtis Satta numerius daro išvadą, kad reikalavo straipsnis yra nepasiekiama, ir turimų prekių paklausa yra lygi nuliui. Kartokite prekės negali būti gaminami pagal save kitam kitaip pirkėjas taip pat nėra. partijos egzistavimas taip pat yra svajonė ar įkrovimo nėra nei įmanomas, nei cheminės egzistuoja. Yra tik apiplėšimas ir gandai įskaitant magneto ir langą. Galbūt tai yra būdas sunaikinti Indija visiškai per nukreipimo Trud į ne pelno veiklą. Be aukščiau mano pirmasis mokslinių tyrimų'' BAL PARYAWARAN'', doktorantūros mokslinių tyrimų'' UNICEF'', mokslinių tyrimų popieriaus augimo modeliai "pagal paskelbimo'' TANTRA MANTRA''," prašymas iš anksto inžinerijos'','' visuomenė ir socialinė inžinerija'','' išankstiniai ekonomika'','' anksto brėžinys ir taikymas'' ir tt yra mano faktus visuomenės paslauga.

Inkaro (2): - Kodėl jums reikia parašyti daug ir daugiau, nes autorinis atlyginimas pajamos nuostata yra geriau paketas eilėraščių, istorijų ir apskritai knygų? Kas yra jūsų sutrikimo atveju atskirai raštu kvailiai?

Divesh Bhatt: - aš rašyti tik tiesą ir nieko blogo, mano požiūriu.Rašto klaidų leidimas negalėjo būti išduotas tėvais. Aš paklusti faktus, kalbu tiesą ir aš ką sakė ir tikiu faktais. Aš negaliu surinkti 5-6 anglų kalbos, matematikos ar sociologijos knygas po to neįprasto paskelbimo + vertimo ir nesaugių sekso istorijas. Iš pajamų iš honorarų nuostata nebuvo leidžiama savo darbdaviams, bet galima pastebėti, kad nors pasaulyje knyga negali būti daugiau vertingų nei bet viename puslapyje parašė man. Vėlgi tai yra iššūkis visiems įrodyti savo gilias studijas, kaip neįprasta, aš sustabdyti tolimesnę raštu. Tai yra priežastis, kad man vietoj akmens statula Dievu nevykdanti vadovų įskaitant Baba iš Khandwa, PUSKAR ir kaimo gyventojai apie Koraput, KOTPAD ir aplinka ANDHAR ORRISA. Aš finansavo du keturratį nano automobilį + 2 motociklo palengvinti mano aklas pasekėjų ir patogumui jiems pasiekti Dievą metu Sofa & EDF.

Inkaro (3): - Jūs kaltinamas pakartoti klausimą ir pasiūlyti 120 / - apiplėšimas po 250 / - užsidirbti.

Divesh Bhatt: - Tuo paskelbimo pirmosios knygos metu, aš buvo neprieinamas Indijoje. Nuėjau į užsienio šalis pamatyti tešlą kelią mokslinių tyrimų veiklos, tačiau kaip grįžau į Indiją, aš mačiau mano neišsamią knyga paskelbtas Randhir Prakashan, Haridwar as siųsti MANO GIDAS KL nishad (BHAIRAMGADI). Sutinku, kad kokybės ir kiekybės stoka, lėmė į kitą serijos knygų leidimas. Vėlgi galima pažymėti, jei jis nėra nustatyta vertė už pinigus, aš grįšiu Rs.250 plius Rs.120 lygus Rs. 370 iš mano 25t + ...........

Inkaro (4): - nomenklatūros jūsų knygas (pavadinimas) procesas nėra mokslinis būdas.

Divesh Bhatt: - vartai bažnyčios vartų nėra ir beždžionės yra nepasiekiamas Bandra. Jeigu aš netikras pagerinti Indijos prašome būti teisūs, jie klauso? Jeigu aš rašyti "pinigai negali būti lijo" padarė jį būti parduoti? Jei negali būti parduodama kaip viešosios būti skaityti? Jei negalima skaityti, kaip tai įmanoma atlikti operaciją taupymo Indijoje? Jie skaito ir pakluso, bet plėšikų grupė nuolat rumoring RP LP MP NM MP MIRROR kaip ir balandžių ir Dadi Wale BABA G istorija. Būkite patriotai, mes negalime spręsti tik tiesą, bet tik Dievas, po pertraukos. LOK adalat teigia rašytojas įdėti sunkų darbą viršija jo fizines rezultatus į kokybės produkcijos.

                                    EXTREME sunku darbuotojas

Inkaro (5): - Kokio pobūdžio tavo išsilavinimo. Ar juridinis rašytojas ar kvailys? Kas yra top modelis?

Divesh Bhatt: - Aš stovėjo pirmąją poziciją į SSK mokykloje, tuo pačiu kirtimo PPT "bazinę kvalifikacines Inžinerinės", po amie (vyresnysis specialistas) ir bakalauras, taip pat. Pagal sutikimo darbdavys aš vėl stovėjo UNIVERSITETO TOP ekonomika (aukso medalis). Pagrindinė kvalifikacija Dėstytojo UGC NET & VYPM Slet įrodyti save kaip teisės teoretiko ir šį intensyvumą viršuje modelio ir nano LS BS4 apibrėžta kapoklėmis pasiekti viršų. Aš pateikti savo disertaciją "UNICEF'' teigdamas, vaikų seksualiniu išnaudojimu dokumentinio foto įrodymą bet veltui, nes nežinoma GAY sąvokos mano moteris vadove. Aš taip pat perspėjo NITHARI CASE išsaugoti vaikus su gyvenimo dešimčių, bet niekas mano mano balsą.

Inkaro (6): - prašome patikslinti vaikų gyvybes išsamiai?

Divesh Bhatt: - Kvailas tantrik iš dhamtari (Chattisgarh) ne tik claimer pinigų lietus per VIRVĖS, bet jos sprendžiamos 25000 / -, taip pat grynaisiais pinigais. 3 vaikus (amžius nuo 10 Y 16 Y) grupė sukėlė nužudymą 12 metų vaiku, kaip kabo iki mirties po kito trijų nužudymo todėl į plėtrą gauja kaip žinomų nusikaltėlių tuziną. Grupė negalėjo suprasti, kad niekas pirkėjas ir visi gandai, bet rajonas pulish atleistas 302, 304 IPC ir įdėti žudikai atsilieka Bastar kalėjimo sienos, kaip paskelbta laikraščių. Be begalinis grandinės nusikaltimo, jei man pavyko užmegzti su jais - galima sutaupyti tiesiogines gyvenimą yra vaikų, įskaitant Jail lankytojų tuziną.Inkaro (7): - Jūs pats girtas MCDOWELL 20:00 iki indults po to NANO vizito į mėginių avienos 12 numerį?

Divesh Bhatt: - Valstybės tarnautojai ir biurokratai yra nuolatinė Korupcijos Mahatma Gandhi arba PM, ilgis cm, BM tt juridinis patarėjas V. Gadgil mūsų tik panele PM ex prisiminimus. Indira Gandhi atliekamas dešimt milijonų Well sistemą, įskaitant tvenkinys ir ežeras stebina pilant pats per sezono paleisti užimtumo sistemą.Tiesą sakant kalbėti politiką buvo Nobelio tačiau ji buvo arba nepakankamai įvertinti arba nutekėjo bearcats, todėl dėl dokumentų tik visa. Tame pačiame kontekste DKBRY už miesto ir sausa kaimo gyventojų siekiama sutaupyti Indiją gamybos pasikartojančius straipsnių taupymo Indiją užsieniečiams ir anglai. Pagal šią veiklą 5000 / uždirbti iš Bablu Sahu savininkas max 100 mc investavo į apklausą Indijos naikintojų buvo pelninga vieną kartą, bet kuriems yra Tata Indica kelionę gavėjai traukiniu iki Andhra gydytojų plaukia kaip iš ryžių dešimčių ir gvazdikėlių vagystės grūdai iš Merchandiser parduotuvėje? Jie vėl iš ZHADI (377) aukos ir dangus apsilankymų rezultatus prie kurio prabangos, neįtikėtinai nė.

Inkaro (8): - Ir kaip jūs darote imtis Sausainiai bolero?

Divesh Bhatt: - Kai aš susiduria interviu su ne suaugusiųjų defaulters DIP Money grupė, jie planavo įsigyti Mahindra Bolero per 48 darbo valandų pvz. ne ketvirtadienį, todėl į pasitraukti save pagal išmaldos per sumos HARI Patti per keletą minučių pusryčius. Beje išbėgau nuogas be veidrodžio ir kairėje apatiniai, originalus ir tikrai yra pasirengę aukcione ir ganja pervežėjai kviečiami su Skorpionas. Jei vagys yra sėkmingai savo tikslą, jie įsigyti Xylo L 8, yra mitas. Prašome rasti sausainių transporto priemonių sąrašą N.A.

KOMERCINIŲ TRANSPORTO asmeninio naudojimo transporto priemones

        alfa bolero

        gio Reva

        Navistar scorpio

        maxicab thar

        Genio verito

        maximo Actyon

               Tourister pirmininkas
Korando, Kyron, Rexton Rodius, XUV 500 ZLX m2dicor hibridas
        Aišku, kad aš esu labiausiai cleaver Indijos iš Mahindra. Todėl patariama arba imtis aukso sausainiai arba imtis PAN (iku) į vadas be karūnos stabdžiu, bet galiausiai, jei valgyti parle - Bolero geriausia.
Inkaro (9): - Jūs paprašė, maloniai apibendrinti, o ne ilgą memorandumo apklausą.
Divesh Bhatt: - Iš visų 12500 judriojo telefono ryšio numerių, kurių pavadinimai ir adresai sąraše aš garantuoti, kad visi Defaulters išskyrus Bajrang.
Inkaro (10): - Hellow. šis vaikinas yra Bajrang Baghel, dievas?
Bajrang: - Tai iš apklaustų žmonių pareigūno Gamtinės lakas faktas ir išgauti man tik garbę ir pasaulyje, tačiau galima pastebėti, kad jo pasekėjas vėlai Anand Rajak - Mechaninė dvigubo rida neliečiant variklio buvo gana ištikimas. Kitas jam artimas advokatas K. Singh nebuvo nugalėti bet nuo jo praktikoje atveju.
Inkaro (11): - Singhas Saheb yra neprieinama, bet prašome pranešti mums reguliariai sėkmės teisininko kelią.
Divesh Bhatt: - Kiekvienas verslo žmogus yra aklas, jei arklys draugai bruto ką jis turėtų valgyti? Esu patarėjas Cum vertėjas Singh Saheb, kuris yra iš jauniams ir tarnautojų dešimčių darbdavys. Tai advokatas iš interneto viršija aplikatorius ir turi šimtus įstatymų knygose. Iš pradžių jis mano atvejo tyrimas po senjorams pataria įskaitant Bilāspur ir Aukščiausiojo Teismo Lawers. Jis priklauso Suzuki motociklų ir automobilių, dovana, uošvis ir Hero Honda su mano Nano suteikia patogumo artėja tai.Jis taip pat gausite galimybe samsung nešiojamas su samsung AC kameros ir didžiąją dalį savo obligacijų aprašymuose paruoštiems pagal mane arba patvirtinti man. Taigi visi sprendimai yra už jį yra sėkmės paslaptis, tačiau jis mano, kad visą 100% mokesčius iš anksto ir nėra grąžos mokėtinų mokesčių laimėti tikimybė. Dabar kai kurios aukos teigia, nevykdanti ar ne ownest bet jis Wakil № 1.
Nepraleiskite Baba G KE PRAVACHAN tačiau po pertraukos.
         Rašytojas teigė, laiko netinkamo!
Inkaro (12): - Jūs imtis miego esu, pabusti 10:00. Kaip jums keltis savo mobiliajame gauna nenutrūkstamą 12 + h darbo.
Divesh Bhatt: - Tai tiesa, kad aš gauti pabusti pastaruoju metu. Tai yra priežastis, kad mano laikas skambučio 9 ir 12 AM. Visoje Indijoje pagalbos linijos numeriais visi socialiai remtiniems asmenims yra 09425636422 + 09926395795. Šie skaičiai yra rasti mano laišką trinkelėmis, vardas plokštės, oficialiu antspaudu, taip pat apie interneto facebook.com. Šie skaičiai taip pat veikia interviu scenarijų. Turiu savanorių pagalbininkų apklausoje ir Suktuvai + padėjėjas + Mezonas "jau yra mano slenksčio. Aš bandė mano geriausia net nuo durų iki durų paslauga visiems skaitytojams, bet mažai žinių yra gana pavojinga, kaip istorija ABHIMANYU. Todėl aš likti mobili iki baterija mažai apie skambinančio asmens ir mano numeriai yra visada užimtas metu."Aš turiu slaptą Vodafone numerį asmeniniam naudojimui. Mes galime įdėti vieta griežtą įsakymą imtis leidimą savimi prieš įvažiuojant į monetų verslą.
Inkaro (13): - O kas yra begalinis išvada? pvz apibūdinti Indiją savo svajonę?
Divesh Bhatt: - Yra mobiliųjų plėšikų grupė valgyti 17.000-83.000 vienam klientui kaip už finansus anksto. Jie užtikrina nešiojamas verta Rs 6999, todėl nėra DK Bhatt yra pusė protas pirkti tą patį Rs 15000. Grupė net tvirtina, jog bet kokios problemos, įskaitant pagrindinį konfliktą, Satta, gadadhan ir imant monetos pobūdžio sprendimą. Jie naudoja elektroninio pašto adresą, HDFC tikrinimą ir visas moderniausių E plėšikauti. Trys numeriai gyvų lavonų į Geedam miesto Chattisgarh iki formulėje (auksas) traktoriaus specialistas, Manoj Dammur Rs.2500, 1360 į magnetą ir parrarel apiplėšimas nukreiptas man parašyti giliai. Labiausiai sąžiningas žmogus Indijoje (Bhagwan g) sako Jwellers į Chattisgarh kapitalo keliolika gali pabėgti prieš Sofa.
Inkaro (14): - Jūs buvote už aplaidumo visuomenės veikėjas jūsų pietus divizijos pareigūno 2002 m. Proto pareigūnas nusižudė ir TVO tapo padarė. Kas tai drama? Jūs gaunate gražus atlyginimas 25 t per mėnesį ir F tipo didelis vasarnamis. Kodėl jums įsipareigoja aplaidumą darbe?
Divesh Bhatt: - Per procesą visuotine įrodymų hipotezes, policijos patikrinimą už pasą. Šiuo metu komisaras policija, miestas, Hoshangabad saugo mane globoti 72 + valandų. Tai buvo man priežasties nebuvimas darbe per savaitę lėmė į tokį paaiškinimą šachmatų su įsilaužimo rangovai teigia ribotą protą indėnų. Jei pareigūnas tampa proto nuo šaudymo pranešti man ar kas nors bando valgyti maisto suteiktą ZINDA Gandhi ir nusižudo, tai yra sistemos sutrikimas. Jei laiko prižiūrėtojas diskai savo ciklą apie bėgiais arba vaikšto ant platformos su puse proto SDO ar daržovių pardavėjas slepia save už Piggeo auto (talentingas mane), kurie visi yra pasekmė sistema. Įdomu pažymėti, kad šuo nėra susipažinę atbulinę pavarą transporto priemonėse. Jie matė visus automobilius į priekį veikia tik ir loti praktika gavo jų pobūdžio.Rašytojas yra nuolatinė mesti šunys atbuline eiga. Jis turi 15 metų patirtį tokios veiklos, bet dėl ​​Guru tranų yra pažymėti, kad 19-ojo amžiaus vaikai klausėsi istoriją pienininkas ir beždžionėmis, vėžlio ir triušio, mieli ir kupranugaris ir tt, bet dabar 21-ajame amžiuje dienų, o ne kompiuteris ir technologija, jie yra gauti praktinį mokymą lango, magnetas, operacijos ir klastojimo. Kas DONGRE? Kas Indijos vergas Mastermind? Kas sakė, nebūtinai iš hipopotamas 50 Paisa? Kas pasakė, rašyti SATYAMEV JAYTE vienoje rupija 1970? Vėlgi tai yra neįmanoma aptikti padirbtų valiuta arba skirtingų metodais išbandyti valiutos pvz., televizorius, lemputė, vamzdis šviesos Mastermind. Vasko d gama ir anglai buvo iš dalies sėkmė gauti Indija vergas, bet per 2 h metų. Taigi vienintelis tikslas mano giliai tyrimų yra nustatyti problemą tarp kaimiečių ir 25 t per mėnesį nuo praėjusio dešimtmečio investicijų išvada kiekvienu savo knygos puslapį, kuris pakeis RAMAYAN, Mahabharat, Biblija, KURAN, Geeta ir tai yra istorinis stebuklas įtraukti kiekvienoje bibliotekoje.
Inkaro (15): - Kas yra laiko valdymas?
Divesh Bhatt: - 18 + val dirbti su 100% efektyvumas yra laiko valdymas.
Mokesčiai ir toliau į Šri Bhatt ir neįmanoma, kad juos išvalykite jį.
LOK adalat mokesčiai D K Bhatt kaip sugadintas Gunda.


Inkaro (16): - Mes turime klausytis, kad mityba yra daugiau nei dvigubai normalus žmogus. Vis dar esate alkanas, tai kodėl?
Divesh Bhatt: - Prieš įeinant į vyriausybės darbą, buvau Pappu PAHALWAN į Vijay sveikatingumo klubas, Hoshangabad (MP).Baigiamasis mityba išliko aukštas ir looking kūnas yra gerinti žinias ženklas. Sachin Tendulkar padarė amžiuje šimtmečius, tačiau vis dar alkį iš trasos, taip pat darau rinkti žinias.
Inkaro (17): - Tai reiškia, kad gerti daug!
Divesh Bhatt: - Aš ne girtas per visą savo gyvenimą. Aš taip pat nesu suinteresuotas bado lyties.
Inkaro (18): - esate nesusituokęs, turėtų būti JT tikėtina.
Divesh Bhatt: - Aš esu pasirengęs išklausyti nevykdanti ne faitfull, bėgikas, valgytojas, apgavikas, proto, nonsence kt. Tai dar kartą pastebėti, kad santuokos delsimas dėl šeimyninių priežasčių ir BABAG yra identiškos nomenklatūras.
Inkaro (19): - Kas tai babababa?
Divesh Bhatt: - clearks yra nuolatinė gyvenamoji vieta Indijoje, nes britų taisyklė. Baba randamos šaligatviu šalia stočių, kurių gatavų plaukai ant veido. Tai baba buvo gauti verslą dharmos, tačiau jie sugauti klastojimo dvigubo pinigus. Dabar tai Babos yra reburying Babu ųjų balandžio 1-os dienos mėnesio per tarpininką inžinieriaus sukelia ilgalaikius nuostolius tikėjimo dėl baba & Babu žmogus.
Inkaro (20): - davei 5T, 5t, 12t, 11t korupcija doktorantūros, pasas, užsienio kelionės, probacijos, Govt. bunglaw. jūs investavo 85h + 24h 125.000 butelyje, 8500 / IN patta, 70 +80 h greičiu Neel chemijos, 20t + Nano Rs. 10. You found 6t pardavimo kainą 13T pirkimo vertė cddeshmukh kryžminių penkių 3 brangūs. Šiuo 6T jums mokama 3T į ICICI Firozabad tolesniam verslui ir poilsiui 3 t, prašome apibrėžti Dadaras, Bhaikhala, Chinchpokli, Dahisar ir Biowar autobusų stendas
Divesh Bhatt: - Kaip jau sakiau yra du pakaitinius darbo, arba nulis arba žinote. Aš pareiškiu, kad 11 metų inžinierius darbą, aš ne gauti net rs 10 kaip korupcija. Aš ne uždirbti pinigų, net rs 5 mano darbo ir visi mano darbų kokybė buvo nesant donorystę. Vienas gali patikrinti matavimo knygos numeris 119 ir 120 už, kad su kompiuterio atminties yra 3500 / pateiktas rangovo man ne kaip korupcijos dalis, bet China Mobile kompensacija įsigyti Delis verta Rs 8500 /. Tai rangovas Pande (G misą) iliustruoja Amerikos metodą ĮSA + paskata bet veltui dėl tos priežasties, kad jis paskaitas girtas ir jis taip pat siūloma maišyti kalkių akmuo su nedideliu kiekiu gipso padaryti pakaitinio cemento ir padaryti pilietinę tiesimui žema kaina su aukštos kokybės.
        Dabar galima klausytis, kad tai 3 L apyvarta gali būti panaudota į 10 L pinigų mano atlyginimą ir beveik pusė uždirbti parduodant šiuos elementus. Ši bendra suma viršija 15 Gamtinės lakas rupijų ir tai yra artimųjų investicijos išsaugoti Indija.
        Šie pavadinimai yra klausėsi kaip kai geležinkelio stotyse, kur radau tris naujas varžovas monetų verslas, kurių vienas buvo LAMBU ir kita buvo TINGU. Jie man pasakė, aplankyti internete pamatyti, 9 colių ryžiai traukiant dubenį, kuriame, 1 t rupijų, raktas turi būti imtasi, 10 rupijų iki šeštadienio. Pasakiau RP į HOTA hi nahi jis, C HOTA hi nahi jis, Gorakhpur 3 dienos veikia traukiniu, Šiandien yra pirmadienis, .............! Lambu g pasakė aviacijos lėktuvas įgauna 6 valandas, mokėjimas turi būti renkami čekiu .................! dabar Tingu G turėtų man ZANDU.
        Lygiai taip pat aš Ajmer Indijos makkamadina už begalinis reverse įsigyti 2 gabalas 3 mieli kryžiaus 5 iš 15900 16.700 22.000 išlaidas. Iš šios valiutos vienas brangūs sėdėjo buvo nesąmonė priežastis. Bet kokiu būdu du seni metų ir vyresni asmenys 65-70 metų, kurių vienas buvo bengalų, kurių draugystė buvo 65 metų, gyveno biover beveik 70 km nuo Ajmer, pašaukė mane į priekį.Kaip aš pasiekiau miestą, jie sakė, mes turime purchased12 knygas iš munna Kabadi. Visi yra mobili numeris rašytojas, mes praleisti vadinama visiems. 6 siekė mano kojų, nes rytą, du geležinkelio stoties ir du yra autobusų stendas. Vienas ateis Aero plokštuma ir atėjote 2 valandos vėlu. Tai mūsų malonu jus nuo SBI Chowk. Dabar be nereikalingų paskaitas, aš mačiau šimtus Dadaras stiliaus valiuta, jie sakė vienas rupija dėmesį pasirašytą NP malhotra gali parduoti vieną sklypą Rs nulis, du gabalas Rs NULIS trijų gabalas Rs ZERO, keturių gabalas Rs 5 LAT pinigaisbet jie pamiršta, kad šalis nedalyvauja egzistuoja. Lytis specialistai Call of Illahabad (Aukštyn) ir magnetas, gydytojo raginimą HAJMOLA miltelių traukimo ryžių net iki 9 colių praėjusią savaitę, dvi burnos gyvatės Bulandshahar, platus laukas darbo ir nuolat tyrimus su nonstop darbo padarė mane tik įgaliotas asmuo padaryti liniją bet aš vėl painiojama rasti monetų proto kiekį bendrame kaimietis. Plėšimas magnetas monetos šalia ežero, kurį atlieka inžinierius, kuris pats sukonstruoti taip, kad svarą, paliekant kokoso parduotuvė verslą R 10 dviejų povo, praleistų skambinti iš indult pirkti pats ir adiwasi plėšikauti painioti mane, kas yra Maya. Mano nuolatinis Faller supainioti, kad Mayawati ne cm, ji yra nustatyta Gangos upės, bet ji yra ne pinigai, kaip Laxmi Bai rasti Jhansi Cantt. į Rs. hari Patti.
Inkaro (21): - Jūs sumuštas trijų skaičių policininkams thana Thane, vienas advokatas į apylinkės teismo, du gydytojai ligoninėse, dviejų kaimiečių gatvėje ir taip pat savo pareigūnams, pradėjusiems eiti pareigas. Tai savaitinis skolų išieškojimą jūs nusikaltėlis IPC 294
Divesh Bhatt: - Kaip jūs žinote, kad aš buvau vadovas ir gamintojas Cum pardavėjas aušintuvo ir Jalpari variklis prieš vyriausybės inžinierius, bet tik poilsio nuomos finaced pavadintas savaitę kvailiai. Policininkai beated mane ir eated nosį nuo Indira Gandhi, pajutau 20 apie tuos 19. Gydytojai patiko mano kidni pardavimo svajonę. Ši 16 metų LLB studentas svajojo ir apskaičiavo vaikas parduoti kupranugarių lenktynėse arabai ir kaimiečių buvo nuolatinė gyvenamoji vieta maya narei, pelno. Dabar atkreipkite dėmesį, aš įveiks kompiuterių pardavėjas parduotuvėje, daržovių pardavėjas auto, nevykdanti gamyklos vadovai jų gyventi Cum butelių gamybos vienetus. Indija yra kamuolys, sukti iš kelio, išskyrus kitaip jis kris.Aš affraid 25 tipo policininkai, 50 tipas TI ir 5 - 10 Sp DSP, nes apsauga yra kitas klausimas vistiek.
Inkaro (22): - Jūs įveikė užraktas biure ir LIG 07, H 18, G2, G35, F2, taip pat apibrėžti MIG II 36, HIG 378, Nr. 11 Makan ir liftas Wala bunglaw.
Divesh Bhatt: - Aš tik tarpininkas patekti į naujo pastato kaip per žodinę kad rajono surinkėjas. LIG 07 yra Monetų verslininkų šventykla, H18 yra iškylą vietoje dėl kelių valandų pora istorija, G2 2500 / nevykdanti gyventi, G35 buvo dvigubai užrakintas, o trūkimo nuo G38 ir galiausiai F2 tik kompensacija kolektorius surengti skaitytuvas ir pasekėjų, taip pat grupinio mitybos centras. MIG36 ir 11 ne Makan daryti Sada ir 378 yra nuoma priklausanti namas.Liftas Wala Bunglow už kolektoriaus nameliui bendra įmonė svajonė apie save su advokato KN Singh, kuris pastatytas naują konstituciją, kurioje jis paaiškina IPC 448.
Šiandien ji vėl bus padengiamos Divesh Bhatt, kad jis kalba daug, bet veltui.
Inkaro (23): - Jūs įsipareigoti KARVĘ ..................
Divesh Bhatt: - karvė rasta paliko, bet jei iš karvės savininkas (policininkas) atitinka, mušti jį daug.
Inkaro (24): - Jūs įsipareigoti, jei 5 sąsiauris ...............
Divesh Bhatt: - Jei 5 yra tiesus, tai 220 Arabų pinigų sumą neatskleista. Jei SATYAMEV JAYTE parašyta priekyje, tai yra 30 tc prekyba jais. Jei 1995 spausdinamas, jis yra 1L dolerio neatskleista informacija, ir jeigu aviacijos lėktuvas tampa avarijos, kaip mes pristatys pagrindinę plokštę, straipsnis gali kainuoti 17725 K, bet tai turi būti buvimas loti šuo, nes kurie valgo dėmesį vietoj aviena ir išvietės pats.
Inkaro (25): - kad šunų ................
Divesh Bhatt - Šuo gatvėje valgyti 15000 pinigų suma. Dabar sėdėti ir laukti Latryna šunį, nes jis išrašo tik pinigus.

Inkaro (26): - Tai reiškia, kad jūs padaryti daug, bet veltui.
Divesh Bhatt: - Jei monetų žaidimą ciklo tai yra politika reikalauja, kad prekes, kurioms nėra ir jei kai kurie prekių atžvilgiu nustačius rinkoje artimiausioje Gangos upės rūšiuoti, kvailas asmenys pažeidžia kurį trūksta daug, kad. Mišinį laivybos suformuluoti sunaikinti visą sistemą, bet niekas pirkėjas. Visi gyvenantys vyrai randama patikimos tarpininkas-testeris-finansininkas-šalis ciklo, bet šalis neišgyvena pagaliau. Mielas beždžionių prekės vyrams, manau, R 1, nepakanka įsigyti motinos vaistą. Rs 5 negali pakankamai pieno supirkimo kūdikiui. Du ir puse rupijų nėra galiojantį pinigus. R 10, prašydama dviejų povo ir RS 100, jei sudėtyje yra erelis negali paleisti rinkoje dėl didžiulės per 4 dydis.Mes negalime pateikti vaistą į motinos 3 kg butelį ir aslso negalima gerti vandens, kad. Butelis nėra Pakistano pasas ir jei imamasi su kaušu, galima pagauti su kontrabanda. Tad kodėl tai nori ir badą?Jūs žinote, kad pusė mūsų gyventojų yra moterys, o pusė iš jų yra vaikai. Tai anglai politika neišgyvena Indiją pratinimo sandraugos, Kriketas, lytį, Robots, monetų ir butelį 20% dirbančiųjų. prašome gerbti savo gilias studijas kitaip bus sunaikinti Save. Tai iš mano knygų išvada.
Dabar mes patikrinti visuomenei rezultatą po pertraukos.
Inkaro (27): - Dabar prašom pacituoti žinutę per šiame forume Indijos.
Divesh Bhatt: - Norėdami nuimti pinigų lietaus gandas, yra tik alternatyva MAINAI sistemą arba sukurti valiutą DK Bhatt nuotraukas. Tai taip pat gali sukelti sprendimą juoda pinigų ir inflaflation su ekonominės lygybės, taip pat.
Inkaro (28): - Koks yra jūsų lūkesčiai vyriausybės per šiame forume?
Divesh Bhatt: - Nuo Dantewada yra naxal rajonas, tai yra turi turėti policijos apsaugą visiems mums paauglių murti.
                                             VOLCABILIRY
MĖGINIŲ: - Pirkėjas iš mano knygų, interneto vartotojai, žiūrovai ir visuomenės priversti monetų verslą.
ZHANDUBAM: - Mastermind nuo 6 iki 8 asmenų, išlaidos pinigai
Pirkėjas: - Neprieinamas nuogas Baba įsipareigoti 20 l 20.
BOLOBABA: - uždirbo 6 l, reikalauja Deshmukh dėdė.
Rezervuaras Rampur: - Tai paskutinis kūrinys mano tėvo.
Pacientas iš Kolhapur: - ieškoma dvyniai pinigų lietaus ne apie goooooo. Jie turi perduoti Bareli nuo Agra karto. Kitos klausimyno informacijos gali rasti savo knygų.
                                            KLAUSIMYNAS
1 - tik svajonė - Tik Rs. 1 Indija .......
2 - Hobi - Sausainiai bolero
3 - Drama - Bako dramos SHOLEY filmas
4 - Transporto priemonės svajojo - Xylo El 8 raudona ir bolero m2dii
5 - Filmas - Daulat ki Jungas
6 - herojus "- Tatttttttti ........ Kapoor
7 - Gadi - Platina ATCT
8 - Pakwan - khyali pulao
9 - rinkimai logotipas - Fati apatiniai
10 - Gyvūnų - begemotas ir brangūs
11 - paukštis - povė & Erelis
12 - karalius - CDDeshmukh NP rojaus Malhotra jp Taylor
13 - Daktaras - vėžlys specialistas ASIM
14 - žievės - Nano kelionė
15 - Knygos - 1. '90 Rupijų ki barsaat "
                                                     2. "Asimit Noto ki dhanwarsha"

                                             CONLUSION

       Forumas neigia visus per rašytojo mokesčius. Ji teigia, kad išlaikyti fizinę ir psichinę darbo su į parametrų ribos išvesti kokybiškesnį darbą. Forumas siūlo žiūrovams palikti monetų žaidimą akimirksniu ir užsakymus 09425636422 + 0992695795 Kadangi visi Indijos pagalbos linija kokiu reikalu. Forumas bandys policijos apsaugą į grupę ir žinoti veiksmo detales skambinkite Randhir Prakashan įsigyti knygų rašytojas. Visos teisės saugomos Ricepullers.in pagalbos linija NR. : 09425636422, 09981011455 paštas: dbdkbhatt39@gmail.com