Go to content Go to menu
 


Polish

 

Top of Form

www.ricepullers.in 09425636422 + 09981011455 ईस्टइंडियाकंपनी 1818 चावल खींचने सिक्के से असीमित पैसा बारिश, लौंग टचर, 2 बिच्छू 5 + kg शराब बोतल रु. 32000 विक्रेता & बल्ब ट्यूबलाइट क्रेता, 20 नाखून कछुआ, डबल इंजन दो मुंह सर्जरी साँप, बोलता उल्लू - मोर के अंडे, लाल प्याज, इमलीपलाशहर्बल पेड़पौधों, लिलिपुट, नंगा दर्पण, पीतल गिलास, काली हल्दी, इंदिरा गाँधी सिक्का, 5-10 -100 रु, अखबार में विज्ञापन - मोबाइल डकैती, श्रृंखला कड़ी योजनाओं - डकैती और अन्य अफवाहों से लुटने से पह्ले कॉल करो - ENG. भट्ट g
Wyrażam wyzwanie dla wszystkich, że nie jestem chai wala lub daruwala ale inżynier mechanik ma doświadczenie badań w innych krajach z kilkunastu książek napisanych w tym 90 crore ki barsaat & asimit noto ki dhanwarsha opublikowanej przez Randhir Prakashan, Haridwar, który stoi na pozycji numer jeden w takich rodzajów książek. Obok dziesięcioletnie doświadczenie pracy inżyniera i stopień doktora ekonomii pewien, ja Zinda Gandhiego. Produkcja ponad tysiąc butelek, ponad stu fabryk butelek i PATTA, cddeshmukh wszystkie note rodzaju, Neel chemiczny, 1970 jedna moneta rupia 12 gram ważą setki takich przedmiotów wyraźnie wskazują, że Kreta do Hota hi nahi on. Zażądał jest niedostępny i werset viva. Proszę szanować moje głębokie studia inaczej będziemy zniszczyć naszą siebie i my, aby mój numer telefonu komórkowego 09425636422-09926395795 wszystkie India infolinii dla wszystkich kwestii powiązanych. Ja Engineer Divesh Bhatt produkowane 52 EIC butelek. Mam krzyż Rs. 5, JPTaylorRs.10, PATTAeic1818BASTAR, DRP, NEELfunction chemiczne, ładowarka do butelek, 20, Sowa, RS1 z 1964,82 i wszystko w tym RPLPNMPMMIRROR. Zapraszamy do odwiedzenia strony pobrać LOK Adalat w hindi i pobierz film, zanim nie przegapić połączenia 09425636422 + 09926395795, aby być częścią operacji składowania Indiach.

Inżynier Divesh Bhatt - 09425636422,09926395795

E-mail - dbdkbhatt39@gmail.com dantewada420@gmail.com

Rzecznik K.N. Singh - 09425595831,07697128497

Bajrang Baghel - 09424154123,09479024184

Randhir Prakashan, Haridwar - 01334226227,
              

                             FORUM PUBLICZNE

Wszystkie fakty i prawdę o tej audycji są czysto urojone i każdy przypominają w dowolnym formacie jest incydent.

Na forum publicznym dzisiejsze ofiary autor "90 crore ki barsaat" i "asimit noto ki dhanwarsha opublikowane przez Randhir Prakashan całodniowe. Te książki stworzył nowe kamienie indyjskiego wydania. Autor jest inżynierem gazette z Wydziału Zdrowia Publicznego Chhattisgarh rządu, ale on zajmuje się butelki, monety, przedmioty zabytkowe i są działania, które są prawnie zabronione, chociaż jego hobby są na badania i zrobić coś nowego z jego doświadczenia badawczego w obcych krajach . Na forum publicznym to ładować Divesh Shri Kumar Bhatt jako krytyczny pisarz.

                                            KRYTYCZNA KORESPONDENTA

Anchor (1): - Hellow i hai wszystkim oglądania LOK Adalat / AAP KI Adalat EK MULAKAT żyć i wyłączne na swój ulubiony kanał?.Dzisiejsza ofiara jest Shri Divesh Kumar Bhatt, którzy mają być krytyczny pisarz czy osoba głupcem pisać na głupich sprawach.

Divesh Bhatt: - Dzień dobry dla wszystkich czytelników / widzów. W mojej pierwszej książce krytykował'' 90 Crore KI BARSAAT "zawartość badacze naukowcy następnie wprowadzenie do sprawy. Posłowie zawiera niezbędne elementy metodologii badań i opis różnych monet po ogromnej części badania. Ogromny obejmuje małpa Marka 1818 monety, anna z 1962, Gandhiego monety, marki SUN 20 Paisa, brand jeden Rupia Fish, Szanowny marki pięć rupii, monety marki konne i wiele więcej kolekcja znanych monet i wiele metod, aby wyodrębnić numer Satta i niewiarygodną deszczu pieniędzy . Kolejny rozdział zawiera jedwabisty świat dół urodzenia, cuda HARJOD, pierwsze jajko czarnej kury, pieniądze zanurzył, żółw 20 gwoździ, Imli KA Banda, dziewięć i pół cala brąz szkła, hipnozy przez czarnym kurkumy, mówiąc mnie sowa, porządku Bóg, fabryka złota, sprzedaż białym palash, ubezpieczenie 90 jeziora, nieograniczona deszcz pieniędzy am RAM Lalu Mamta formuły fałszerstwa. ostatnia część prac zawiera prawdę o cudach i daty mądry zbiór SATT numerów. W następnej części złożoności zawartych w'' ASIMIT Noto KI DHANWARSHA'' sprawy są powyżej następnie paisa hipopotam 50 monety, lew i CHIND kwartał Anna, 1939-1964-1970-1982-1994-1995 jednej rupii, ogłoszenie VI, Victoria, Zawiera Anna i wiele więcej o powielanie i jego identyfikacji, rabunku i emerytowanych sprzedawców w sklepie racja, dramat zbiornika RAMPUT mieszkańców wsi, a także pogłoski o deszczu pieniędzy wśród mieszkańców. kwartał Posłowie są HATTAJODI, SIYARSINGI, kura VEER, NUKH zabójczy BHANWARMALI & GARUD i jego badania, jajko Sowa-Peahen i dynosour & ładowania i roberry poprzez monety, butelki EIC 1818, systemy Chain Link, ustawa z 8 metali, Lebo, naczynia i fabryki Patta, zastosowania inżynierii zaliczki, rozboju w złoto poprzez podwójną pieniędzy sześciu miesięcy i zatrudnienia, wiadomości reklamowych w papierze, rozbój komórkowej rozbój E, E Hawala itp. Ostatnia część pracy zawiera numery Satta stwierdza, że ​​zażądał artykuł jest niedostępny, a popyt z dostępnych towarów wynosi zero. Duplikat towary nie mogą być wytwarzane przez siebie innego inaczej nabywca nie jest również dostępna. istnienie partii jest też sen, czy ładowanie nie jest ani możliwe, ani chemicznych istnieje. Istnieje tylko rozbój i plotki w tym magnesem i okna. Być może jest to sposób na zniszczyć Indie całkowicie poprzez przekierowania porodów w działalności non-profit. Bez wyżej mojego pierwszego badania'' BAL PARYAWARAN'', PhD badania'' UNICEF'', pracy badawczej 'modele wzrostu ", w ramach publikacji'' TANTRA MANTRA''," application inżynierii góry'','' społeczeństwo i inżynieria społeczna'','' literatura zaliczkowe'', rysunek góry'' i'' aplikacji itp. są moje fakty w służbie społeczeństwa.

Anchor (2): - Dlaczego pan wymagają napisać dużo więcej, ponieważ świadczenia tantiem jest lepszy pakiet w wierszy, opowiadań i w ogólnych książek? Co jest w przypadku Twojego zakłóceń oprócz pisania głupców?

Divesh Bhatt: - Ja piszę tylko prawdę i nic złego w moim rozumieniu. Pozwolenie pisania błędy nie mogą być udzielone przez moich rodziców. I są posłuszni fakty, mówić prawdę i robię to, co się mówi, a nie wierzyć w faktach. Nie jestem w stanie zebrać 5-6 języka angielskiego, matematyki lub książek socjologii następnie niezwykłej publikacji + tłumaczenia i niebezpieczne historie płci.Przepis tantiem nie jest dozwolone przez moich pracodawców, ale można zauważyć, że każda książka na świecie nie może być bardziej wartościowe niż jednej stronie napisane przeze mnie.Ponownie jest to wyzwanie dla wszystkich, aby udowodnić moje głębokie studia jak niezwykłe, ja zatrzymać dalsze pisanie. To jest powód, aby mnie Bóg, a nie kamienny posąg przez zarządców karany, w tym Baba Khandwa, Puškár i Mieszkańcy Koraput, KOTPAD i okolica ANDHAR ORRISA. I finansowane dwa cztery Wheeler nano samochód + 2 motocykl ułatwić moich ślepych wyznawców i do ułatwienia im dotrzeć do Boga w czasie Diwali i Fundacji na rzecz Demokracji.

Anchor (3): - Jesteś obwiniany powtórzyć sprawę, a także na to, 120 / - rozbój po 250 / - zarobkowania.

Divesh Bhatt: - W momencie opublikowania pierwszej książki, był niedostępny w Indiach. I udał się do innych krajów, aby zobaczyć drogę ciasto działalności badawczej, ale jak wróciłem do Indii, widziałem moją niekompletną książkę opublikowaną przez Randhir Prakashan, Haridwar jak wysłać mój przewodnik KL NISHAD (BHAIRAMGADI). Akceptuję brak jakości i ilości, doprowadziły do ​​kolejnej edycji w serii książek. Ponownie można zauważyć, jeśli nie znaleziono wartości do ceny, wrócę Rs.250 Plus Rs.120 wynosi Rs.370 z mojego 25t + ...........

Anchor (4): - Proces nomenklatury książek (tytuł) nie naukowy sposób jest.

Divesh Bhatt: - Brama w kościele bramy brakuje i małpy są niedostępne w Bandra. Jeśli zrobić fałszywy poprawić Indian proszę mieć rację, oni posłuszni? Jeśli ja piszę "pieniądze nie mogą być padało" to zrobił się sprzedać? Jeśli nie jest juz sprzedane, jak public być czytać? Jeśli nie można przeczytać, jak to jest możliwe do przeprowadzenia operacji składowania Indiach? Czytają i posłuchał, ale grupa złodziei nieustannie rumoring RP LP MP NM MP lustrze w historii gołębia i DADI Wale BABA G. Bądź patrioci, nie czeka tylko prawdę, ale tylko Bóg, po przerwie. LOK Adalat twierdzi pisarz, aby umieścić ciężkiej pracy przekracza swoje fizyczne ograniczenia wyników do jakości produkcji.

                                    EXTREME HARD WORKER

Anchor (5): - Proszę nam powiedzieć yours ukończenie studiów.Czy jesteś prawnych pisarz czy głupi? Co to jest top modelka?

Divesh Bhatt: - Stałem na pierwszym miejscu w szkole w HSC, jednocześnie przejście PPT "kwalifikator podstawy inżynierii", a następnie Amie (starszy technik) i Bachelor of Arts oraz. Pod zgodą pracodawcy I znowu stanął TOP wyższe ekonomiczne (złoty medal).Podstawowe kwalifikacje Prowadzący UGC NET & VYPM Slet okazać się jako pisarz i prawnego tej intensywności górze modelu i nano LS BS4 określonym w tasak, aby osiągnąć szczyt. I przedstawiły pracę dyplomową na temat "UNICEF'' twierdząc wykorzystywania seksualnego dzieci jako dowód zdjęć dokumentalnych, ale na próżno z powodu nieznanego GAY koncepcji przez mojego przewodnika kobiety. I ostrzegł również CASE NITHARI zapisać dzieci z kilkunastu życia, ale nikt nie wierzy mój głos.

Anchor (6): - Proszę o wyjaśnienie życia dzieci w szczegółach?

Divesh Bhatt: - Foolish tantrykiem dhamtari (Chattisgarh) nie tylko zgłaszającego reklamację deszcz pieniędzy przez LINY ale jego obrót 25000 / - również w gotówce. Grupa 3 dzieci (w wieku od 10 r do 16 r) spowodował zabójstwa 12 dziecko lata jako wiszące aż do śmierci, a następnie kolejne trzy morderstwa wynikającego do rozbudowy gangu jak kilkunastu notorycznych przestępców. Grupa nie może zrozumieć, że nikt nie jest nabywcą i wszystkie są pogłoski, ale powiat pulish strzelił 302, 304 IPC i umieścić morderców za ścianą więzienia Bastaru opublikowane w gazetach.W niekończący się łańcuch zbrodni, czy jestem w stanie się do nich zbliżyć - może uratować życie bezpośrednie kilkunastu dzieci, w tym odwiedzających więzienia.Anchor (7): - Sam pijany MCDOWELL godzina dwudziesta do indults następnie wizyty nano do próbek z baraniny z 12 numerem?

Divesh Bhatt: - urzędników i biurokratów są nawykowe korupcji w pamięci Mahatmy Gandhiego lub PM, CM, BM itp. radca prawny VN Gadgil naszej tylko ex PM pani. Indira Gandhi prowadzi dziesięć milionów Well schematu obejmującego Staw i jezioro z zaskoczeniem odlewania same w sezonie, aby uruchomić system zatrudnienia. Właściwie mówiąc polityki był Nobel, ale to było albo niedoceniane lub wyciekły w Bearcats, więc cała w dokumentach tylko. W tej samej DKBRY kontekstowego miejskie i DRY dla mieszkańców obszarów wiejskich ma na celu uratować Indii poprzez wytwarzanie duplikatów artykuły oszczędzania Indii przez obcokrajowców i Anglicy. W ramach tych działań zysk od 5000 / z Bablu Sahu właściciela max 100 mc zainwestował do badania z indyjskich niszczycieli okazał opłacalne raz, ale którego są beneficjentami Tata Indica podróż pociągiem przez lekarzy Andhra przystępującego do kradzieży kilkunastu ryżu i goździków ziarna od sklepu merchandiser? Są one ponownie ofiarami ZHADI (377) i wyniki w niebo wizyty luksusowych, wobec których żaden niewiarygodne.

Anchor (8): - A jak to zrobić wziąć herbatniki w BOLERO?

Divesh Bhatt: - Kiedy w obliczu wywiad do grupy non defaulters dorosłych w Dip Money, zamierzali zakupionego Mahindra Bolero w ciągu 48 godzin roboczych, np.. w czwartek, co do ucieczki siebie żebrząc na wysokości HARI Patti w ciągu kilku minut na śniadanie.Przy okazji wpadłem nagi bez lustra i bielizna lewej, oryginalne i prawdziwe są gotowe do aukcji i przemytników Ganja proszone są o Skorpiona. Jeśli złodzieje są skuteczne w ich cel, oni zakupić Xylo E 8, jest mitem. Proszę znaleźć listę herbatniki pojazdów do nd

Pojazdów dostawczych samochodów osobowych

        alfa bolero

        gio reva

        Navistar scorpio

        maxicab thar

        genio verito

        maximo ACTYON

               Tourister przewodniczący
Korando, Kyron, Rexton, Rodius, XUV 500 i ZLX m2dicor hybryda
        Jest oczywiste, że jestem najbardziej tasak Indian z Mahindra.Tak więc zaleca się, albo do podjęcia herbatniki złota lub wziąć PAN (iku) w dowódcę bez hamulca korony, ale w końcu, jeśli jeść parle - BOLERO jest najlepszy.
Anchor (9): - Użytkownik ma obowiązek uprzejmie podsumować ankietę zamiast długiego memorandum.
Divesh Bhatt: - Z listy 12.500 numerów komórkowych o nazwie i adresie mam pewność, że wszystkie są defaulters wyłączeniem bajrang.
Anchor (10): - Hellow. ten facet jest bajrang Baghel, god?
Bajrang: - To jest fakt, z lakh osób ankietowanych przez urzędnika i oderwane mi tylko honor w świecie, ale można zauważyć, że jego naśladowcą późno Anand Rajak - Mechanic podwójnego przebiegu bez dotykania silnika był dość wierny. Innym blisko z nim opowiadają KN Singh nie pokonasz każdą sprawę od jego praktyki.
Anchor (11): - Singh Saheb jest niedostępne, ale proszę powiedz nam drogę zwykłego sukcesu prawnika.
Divesh Bhatt: - Każda osoba w biznesie jest ślepy, jeśli koń przyjaciele brutto co powinien jeść? Jestem tłumacz cum doradca Singh Saheb, który jest pracodawcą kilkunastu juniorów i pracowników. Ten prawnik jest aplikator z internetu w nadmiarze i ma setki książek prawniczych. Początkowo bierze case study następnie seniorów Bilaspur i doradzać w tym Sądu Najwyższego prawnicy. Jest właścicielem samochodu Suzuki i motocykl, prezent od teścia i Hero Honda z moim Nano zapewnia wygodę zbliża fakt.On również uzyskać obiekt z laptopa samsung z samsung ac komory i większość jego notatka są przygotowane przeze mnie lub zatwierdzone przez mnie. Tak więc wszystkie decyzje są za nim jest tajemnica sukcesu, ale on ma całe 100% opłaty z góry i nie ma szans na zwrot należności, aby wygrać. Teraz niektóre ofiary twierdzą, karany lub non ownest ale jest Wakil nr 1.
Nie przegap G BABA KE PRAVACHAN ale po przerwie.
         Pisarz twierdził niegospodarności czas!
Anchor (12): - Bierzesz spać w am, obudź się 10 rano. Jak można dostać się telefonu komórkowego dostaje nonstop 12 + H pracy.
Divesh Bhatt: - To prawda, że ​​ja rozumiem wake ostatnio. To jest powód, że mój czas rozmowy jest 9 do 12 godz. Całych Indiach numerami infolinii dla osób w trudnej sytuacji są 09425636422 + 09926395795. Numery te można znaleźć w mojej pad list, płyta nazwisko, pieczęć, a także na oficjalnej internetowej facebook.com. Numery te są także w scenariuszu wywiadu. Mam pomocników wolontariuszy w ankiecie i kierowca + pomocnik + mezonem są już dostępne w moim progu. Starałem nawet drzwi do drzwi wszystkich czytelników, ale trochę wiedzy jest dość niebezpieczne, ponieważ w historii Abhimanyu. Dlatego pobyt na telefon do naładowania akumulatora jest niski rozmówcy i moje numery są zawsze zajęty.Mam tajny numer Vodafone do użytku osobistego. Możemy umieścić miejsce ścisłego celu pozwolenie sobie przed wejściem do biznesu monety.
Anchor (13): - A co jest nieograniczone wniosek? np. opisać Indie w swoim śnie?
Divesh Bhatt: - Istnieje grupa telefonów rabusiów jeść 17000 do 83000 na klienta jako zaliczkę na finanse. Zapewniają laptopa warto Rs 6999, więc nie DK Bhatt jest pół umysł do zakupu samo dla R 15000. Grupa twierdzi nawet roztwór jakiegokolwiek problemu w tym konflikcie domu, Satta, gadadhan i pobierania monety. Używają e mail id, Hdfc sprawdzić i wszystkie nowoczesne udogodnienia łupów E. Trzy liczby żywych trupów w Geedam miasta Chattisgarh, UP wzorach (złoto) specjalisty ciągnika, Manoj Dammur Rs.2500, 1360 w magnes i rabunku parrarel skierował mnie do pisania w głębokie. Najbardziej uczciwy człowiek w Indiach (Bhagwan g) mówi kilkanaście Jwellers w kapitale Chattisgarh może uciec przed Diwali.
Anchor (14): - Ty zostali oskarżeni o zaniedbania w pracy publicznej przez sub oficera wydzielonych w 2002 roku. Mad funkcjonariusz popełnił samobójstwo i SDO został wykonany. Co to jest ten dramat? Masz przystojnego wynagrodzenie 25 ton miesięcznie oraz typu F bungalow duże. Dlaczego popełnienia zaniedbań w pracy?
Divesh Bhatt: - Podczas procesu powszechnego dowód hipotezy wymaga weryfikacji policji do paszportu. Na moment komisarza policji, miasta, Hoshangabad trzymał mnie pod opiekę przez 72 + godzin. To było dla mnie powodem nieobecności w pracy na tydzień spowodowało do takiego wyjaśnienia w szachy z wykonawcami antywłamaniowych przejmuje ograniczony umysł Indian. Jeśli urzędnik staje się szalony po wypaleniu zawiadomienie do mnie lub ktoś próbuje jeść przydzielonego Zinda Gandhiego i popełnia samobójstwo, to jest zakłócenie systemu. Jeśli drużyna czas prowadzi swój cykl na torze kolejowym lub idzie na platformie z pół SDO umysłu lub sprzedawca warzyw ukrywa się za auto Piggeo (obdarowany przez mnie), wszystkie są konsekwencją systemu.Interesujące jest to, aby pamiętać, że pies nie jest zaznajomiony z biegu wstecznego w pojazdach. Widzieli wszystkie pojazdy w przód działa tylko i praktyka szczekanie ma przez nich w przyrodzie.Pisarz jest nawykowe rzucania psy w odwrocie. Ma doświadczenie 15 lat na taką działalność, ale w związku z guru Drone jest, aby pamiętać, że dzieci 19 wieku słuchał historii mleczarza i małp, żółwia i królika, drogi i camel itd. Ale teraz dni w 21 wieku, a nieKomputer i technologii, są one coraz praktyczne szkolenie oknie, z magnesem, chirurgii i fałszerstwo. Kto jest DONGRE? Kto jest mastermind indyjskiego niewolnika? Kto ci powiedział, muszą hipopotama w 50 Paisa? Kto kazał napisać SATYAMEV JAYTE w jednej rupii 1970? Ponownie jest to niemożliwe do wykrycia mózgiem fałszywej waluty i różnych technik testowania, np. TV walut, Żarówka, tube. Vasco d gama i Anglików były częściowo sukces w coraz niewolnika India ale w 2 lata godz. Tak więc jedynym celem mojego głębokiego badania jest identyfikacja problemu wśród mieszkańców wsi i inwestycji 25 ton na miesiąc od ostatniej dekadzie stwierdza każdą stronę mojej książki do wymiany Ramayan, Mahabharaty, Biblia, Kuran, geeta i to jest cud, aby to historyczne w każdej bibliotece.
Anchor (15): - Co to jest zarządzanie czasem?
Divesh Bhatt: - 18 + h pracuje ze 100% wydajnością jest zarządzanie czasem.
Opłaty są kontynuowane na Shri Bhatt i to nie jest możliwe, aby usunąć je przez niego.
LOK Adalat pobiera D K Bhatt jako uszkodzony Gunda.


Anchor (16): - Mamy słuchać, że dieta jest ponad dwukrotnie więcej niż w normalnej osoby. Wciąż jesteś głodny, to dlaczego?
Divesh Bhatt: - Przed przystąpieniem do pracy rządu, byłem Pappu PAHALWAN w Vijay Health Club, Hoshangabad (MP). Dieta Posłowie pozostała wysoka i stary patrząc ciało jest znakiem wzrastającej wiedzy. Sachin Tendulkar wykonane głód wieku od wieków, ale wciąż nartostrad, w ten sam sposób zrobić, zebrać wiedzę.
Anchor (17): - To oznacza, że ​​pić dużo!
Divesh Bhatt: - Ja nie pijany w całym moim życiu. Ja też nie jestem zainteresowany seksem głodowy.
Anchor (18): - jesteś stanu wolnego, ma być un wiarygodne.
Divesh Bhatt: - Jestem gotów słuchać karany, nie faitfull, biegacz, zjadacz, oszust, szalony, nonsence itp.. To znowu zauważyć, że opóźnienie w małżeństwie ze względów rodzinnych i BABAg są identyczne nomenklatury.
Anchor (19): - Co to jest babababa?
Divesh Bhatt: - clearks mają miejsce zamieszkania Indiach od panowania brytyjskiego. Baba znajdują się na chodniku w pobliżu stacji posiadających gotowych włosków na twarzy. Są baba były coraz działalnością Dharmy, ale złapali fałszowaniu podwójne pieniądze. Teraz te Baby są reburying Babu-tych się 1 dnia miesiąca za pośrednictwem mediatora inżyniera powodując długoterminową utratę wiary człowieka na baba & Babu.
Anchor (20): - Dałeś 5t, 5t, 12t, 11t korupcja na PhD, paszport, zagranicznych podróży, okres próbny, Rządowe. bunglaw.zainwestowałeś 85h + 24h 125000 w butelce, 8500 / w PATTA, 70 +80 h w Neel chemicznych, 20t + Nano w Rs. 10. Znalazłeś 6t koszty sprzedaży 13T zakupu wartości cddeshmukh krzyż pięciu 3 droga. W tym 6t zapłacił 3t do ICICI Firozabad do dalszej działalności i dla reszty 3 t proszę określić Dadar, Bhaikhala, Chinchpokli, Dahisar i przystanku autobusowego Biowaru
Divesh Bhatt: - Jak powiedziałem jest dwóch zastępców pracy, albo zero, albo wiesz. Mam Oświadczam, że w 11 lat w pracy inżyniera, i nie dostać nawet rs 10 jako korupcji. I nie zarabiają żadnych pieniędzy, nawet rs 5 w mojej pracy i jakości wszystkie moje prace były w braku wpłaty. Można sprawdzić numer książki pomiaru 119 i 120 za to z notesu 3500 / podany przez wykonawcę do mnie nie jako część korupcji, ale rekompensata China Mobile zakupione w Delhi warto Rs 8500 /. Ten Pande wykonawca (G musi) przedstawia amerykańską metodę CSR + zachęty, ale na próżno ze względu na przyczyny, że jest wykładowcą w pijani, a on zasugerował również mieszać kamienia wapiennego z małą ilością gipsu dokonania alternatywnego cementu oraz do budownictwa pod niskie koszty z wysoką jakością.
        Teraz można słuchać, że to 3 obroty L może wydatkowane do 10 L gotówki z mojej pensji, a prawie połowa kwoty zarabiać w sprzedaży tych produktów. Ta całkowita przekracza 15 Lakh rupii i są zanurzone inwestycja zapisać Indii.
        Nazwy te są słuchali niektórych stacjach kolejowych, gdzie znalazłem trzy nowy przybysz biznesu monety, w których jeden był LAMBU a inny był TINGU. Powiedziano mi, aby odwiedzić internetu, aby zobaczyć 9 cale ciągnąc miskę ryżu, zadając w 1 crore t, znak do crore Wykonawcą 10 Przed sobotę. Powiedziałem RP do Hota hi nahi on, C do Hota hi nahi on, Gorakhpur jest 3 dni jazdy pociągiem, dziś jest poniedziałek .............! Lambu g powiedział aero samolot ma na 6 godzin, zapłata ma być pobierane czekiem .................! teraz Tingu G ma mi ZANDU.
        W ten sam sposób poszedłem AJMER się makkamadina Indii za niekończącą odwrocie zakupu 2 kawałek 3 drogi krzyża 5 w 15900 16700 22000 wydatki. W tej walucie jednego z drogi siedział był nonsens powód. Każdy sposób dwa stare osoby w wieku 65-70 lata, w których jeden był bengalski, którego przyjaźń miała 65 lat, mieszka w Biover prawie 70 km od Ajmer, zadzwonił do mnie przyjść. Jak dotarłem do miasta, mówili mamy purchased12 książki z Munna kabadi. Wszystkie zawarte mobile liczba pisarza, brakuje nam wezwani do wszystkich. 6 dojechać do mojej stopy od rana, dwa są na stacji kolejowej, a dwóch na przystanku autobusowego.Jeden z nich pochodzi od aerodynamiki samolotu, a przyszliście 2 godziny późno. Jest nam bardzo miło cię z SBI chowk. Teraz bez zbędnych wykładów, widziałem setki Dadar stylu walutę, powiedzieli jednej rupii notatkę podpisaną przez RA NA Malhotra może sprzedać jedną sztukę w Rs zero, dwa piece w Rs ZERO trzy piece w Rs zero, cztery piece gotówką RS 5 LAT ale zapominają, że strona nie istnieje. Specjaliści Seks call of Illahabad (UP) na magnes, call lekarza dla proszku HAJMOLA ciągnięcie ryż zapisu do 9 cali w zeszłym tygodniu, dwa usta wąż Bulandshahar, intensywnych prac terenowych i ciągłe badania z nonstop pracy sprawił, że tylko osoba upoważniona do złożenia infolinię ale jestem ponownie mylić znaleźć ilość uwadze monet w ogólnym wieśniaka.Rozbój w monety magnesu obok jeziora przez inżyniera, który sam skonstruowane funta, pozostawiając kokosowy biznes sklep dla RS 10 dwóch pawi, nieodebrane z indult na zakup samo i adiwasi loot mylić mnie, kto jest MAYA. Moje ciągłe faller mylić że Mayawati nie cm, ona znajduje się w rzece Ganges, ale ona nie jest pieniądz, jak Laxmi Bai znaleźć w Jhansi Cantt. w Rs. hari Patti.
Anchor (21): - Masz pobity trzy liczby policjantów w thana z Thane, jeden adwokat w sądzie okręgowym, dwóch lekarzy w szpitalach, dwóch wieśniaków w ulicy, a także swoich funkcjonariuszy w biurze.Ten tygodnik odzyskiwania twierdzi pan przestępcą IPC 294
Divesh Bhatt: - Jak pan wie, że jestem kierownikiem i sprzedawca cum producent chłodnicy i Jalpari silnikiem przed inżyniera rządowego, ale dzierżawa pozostałych finaced nazwie tydzień przez głupców. Policjanci zwyciężona mnie i eated nos z Indira Gandhi, czułem 20 na te 19. Lekarze zadowoleni marzenie mojej sprzedaży kidni. To 16 lat uczeń LLB marzył i obliczony zysk z dzieckiem sprzedaży w wielbłąda wyścigu w Arabów i wieśniacy byli siedziba maya stanu UP. Teraz należy pamiętać będę bić sprzedawcą komputera w sklepie, sprzedawca warzyw w auto, menedżerowie karany fabryki w swoich jednostek butelek pobytowych cum produkcyjnych. India jest piłka, toczenia z toru, zapisać inaczej będzie spadać. I nie obawiaj się z 25 policjantów, 50 typu typ TI i 5 - 10 sp-DSP, ponieważ ochrona jest inna sprawa i tak.
Anchor (22): - Złamałeś blokady biurze i LIG 07, H 18, G2, G35, F2, a także zdefiniować MIG II 36, HIG 378, 11 nie. Makan i wyciąg wala bunglaw.
Divesh Bhatt: - Byłem tylko pośrednikiem w zawarciu nowego budynku biurowego, jak na słownej kolejności kolektora powiatu.LIG 07 jest świątynią biznesmenów monet, H18 jest miejsce na piknik dla historii parę godzin, G2 jest rezydencją 2500 / karany, G35 został dwukrotnie zablokowany, a nie zerwania z G38 i wreszcie F2 jest tylko kompensacja kolektor do organizacji czytelnika i zwolenników i również centrum żywienia grupowego.MIG36 i 11 nie makan są przez Sada i 378 jest wynajem owned bungalow. Winda Wala Bunglow za bungalow kolektora jest joint venture sobie marzenie o adwokata KN Singh, który zbudował nową konstytucję, w którym wyjaśnia, IPC 448.
Dziś jest ponownie obciążają Divesh Bhatt, że mówi dużo, ale na próżno.
Anchor (23): - Ty popełnienia COW ..................
Divesh Bhatt: - Krowa znaleziono w lewo, ale jeśli właściciel krowy (policjant) spełnia, pokonać go dużo.
Anchor (24): - Ty popełnić jeśli 5 cieśnina ...............
Divesh Bhatt: - Jeśli 5 jest proste, to jest Rozdawanie 220 Emiraty sumę pieniędzy. Jeśli JAYTE SATYAMEV napisana w przód, to jest od 30 Transakcje TC. Jeśli 1995 wydrukowane, jest Rozdawanie 1L dolara i jeśli aero samolot staje się wypadek jak odsłonić płytę główną, artykuł może kosztować 17725 K, ale to musi być obecność szczekanie psa w tym, kto zamiast jeść wiadomościbaranina i latryny same.
Anchor (25): - Ten pies ................
Divesh Bhatt: - Pies na ulicy zjadane 15000 suma pieniędzy. Teraz siedzieć i czekać do latryny psa, ponieważ będzie on wyodrębnić tylko pieniądze.

Anchor (26): - To oznacza, że ​​popełniają dużo, ale na próżno.
Divesh Bhatt: - W cyklu gry monety jest polityka wymaga towary, które nie są dostępne, a jeśli jakiś towarów znajdujących się w rynku w pobliżu rzeki Ganga, że ​​głupcy popełniają wiele brakuje w tym. Wzory tych żeglugi są formułowane, aby zniszczyć cały system, ale nikt nie jest nabywca. Wszyscy mężczyźni żyjący znajdują się w cyklu Fool-pośrednik-tester-finansujący-party, ale strona nie przetrwać w końcu. Drogi mężczyzn marki małpy, myślę, RS 1, nie wystarcza do nabycia leku matki. R 5 nie jest w stanie wystarczająco zakupu mleka dla dziecka. Dwa i rupii pół nie poprawny pieniądze robi. Rs 10 zakłada w dwóch pawi i RS 100, jeśli zawiera orzeł nie może działać na rynku ze względu na ogromną w 4 rozmiarach. Nie możemy umieścić leku matki w 3 kg butelki i aslso nie można pić wody w tym. Butelka nie paszport Pakistanu jest i jeśli zrobione z wiadra, można złapać w przemyt.Więc dlaczego tak jest chętny i głód? Wiesz, że połowa naszej populacji to kobiety, a połowa z nich to dzieci. To jest polityka Anglików do Indii nie przetrwać, przez przyzwyczajasz wspólnotę krykieta, płeć, Satt, monety i butelkę do 20% pracujących. należy szanować moje głębokie studia inaczej będziemy zniszczyć Nas.Jest to wniosek z moich książek.
Teraz będziemy testować wynik publiczności po przerwie.
Anchor (27): - Teraz proszę podać wiadomość do Indii za pośrednictwem tego forum.
Divesh Bhatt: - Aby usunąć plotkę deszczu pieniędzy, są tylko alternatywy barter systemu lub zaprojektować waluty przez DK Bhatt zdjęcie. Spowoduje to również rozwiązanie czarnym pieniędzy i inflaflation z ekonomicznej równości, jak również.
Anchor (28): - Jakie są twoje oczekiwania przez rząd za pośrednictwem tego forum?
Divesh Bhatt: - Od Dantewada jest naxal powiat, to musi mieć ochronę policji dla nas wszystkich NASTOLATKÓW Murti.
                                             VOLCABILIRY
SAMPLE: - Zamawiający moich książek, użytkownicy Internetu, przeglądarki i społeczeństwo zmuszone do biznesu monety.
ZHANDUBAM: - Mastermind od 6 do 8 osób, pieniądze wydatki
Zamawiający: - Niedostępny nagi BABA popełnienia 20 litrów 20.
BOLOBABA: - Zdobył 6, domaga Deshmukh wujek.
Tank of Rampur: - To jest ostatnia kreacja mojego ojca.
Pacjent z Kolhapur: - Wyszukiwania bliźniacze na deszcz pieniędzy nie na goooooo. Są one zobowiązane do przesyłania Bareli z Agra Natychmiast. Reszta szczegółów kwestionariuszu mogą znaleźć w moich książkach.
                                            ANKIETA
1 - Tylko sen - Tylko Rs. 1 india .......
2 - Hobby - Biscuits w bolero
3 - Drama - movie Tank dramat SHOLEY
4 - Pojazdy marzył - Xylo E 8 red & bolero m2dii
5 - Movie - Daulat ki Jung
6 - Hero `- Tatttttttti ........ Kapoor
7 - Gadi - Platina ATCT
8 - Pakwan - khyali pulao
9 - logo Election - bielizna Fati
10 - Zwierzęta - Hipopotam i drogi
11 - Bird - Peahen & Eagle
12 - King - CDDeshmukh, ra na Malhotra, jp taylor
13 - Lekarz - ASIM specjalista Tortoise
14 - Bark - podróż Nano
15 - Książki - 1. '90 Crore ki barsaat "
                                                     2. "Asimit noto ki dhanwarsha"

                                             CONLUSION

       Forum odrzuca wszystkie zarzuty ponad pisarza. Twierdzi, aby utrzymać pracę fizyczną i psychiczną do limitu określonego w parametrach do wyprowadzania bardziej jakościową pracę. Forum sugeruje widzowi wyjść z gry i tam monety 09425636422 + 0992695795 zleceń, jak wszystkich infolinii Indie w jakiejkolwiek sprawie. Forum postara ochrony policyjnej grupie i poznać szczegóły działań zadzwoń Randhir Prakashan zakup książek pisarza. Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ricepullers.in infolinię nr. : 09425636422, 09981011455 Email: dbdkbhatt39@gmail.com