Go to content Go to menu
 


Slovak

 

Top of Form

www.ricepullers.in 09425636422 + 09981011455 ईस्टइंडियाकंपनी 1818 चावल खींचने सिक्के से असीमित पैसा बारिश, लौंग टचर, 2 बिच्छू 5 + kg शराब बोतल रु. 32000 विक्रेता & बल्ब ट्यूबलाइट क्रेता, 20 नाखून कछुआ, डबल इंजन दो मुंह सर्जरी साँप, बोलता उल्लू - मोर के अंडे, लाल प्याज, इमलीपलाशहर्बल पेड़पौधों, लिलिपुट, नंगा दर्पण, पीतल गिलास, काली हल्दी, इंदिरा गाँधी सिक्का, 5-10 -100 रु, अखबार में विज्ञापन - मोबाइल डकैती, श्रृंखला कड़ी योजनाओं - डकैती और अन्य अफवाहों से लुटने से पह्ले कॉल करो - ENG. भट्ट
Ja týmto výzvu všetkým, že nie som chai wala alebo daruwala ale strojný inžinier so skúsenosťami výskumu v zahraničí s tuctom písomných kníh, vrátane 90 Crory ki barsaat & asimit Noto ki dhanwarsha zverejnenej Randhir Prakashan, Haridwar, ktorý stojí na číslo jedna v takých druhov kníh. Vedľa desaťročia skúseností inžiniera práce a doktorát v odbore ekonómie si istý, že som Zinda Gandhi. Výroba z viac ako tisíc fliaš viac ako sto fliaš tovární a Patti, cddeshmukh všetky druhy vedomia, Neel chemická, 1970 jeden rupia mince váži 12 gram a stovky týchto vecí jasne ukazujú, že Kreta na Hota hi nokia he. Požadoval je nedostupný a viva verš.Prosím, ctiť svoje hlboké štúdium inak zničíme sami seba, a my, aby sa moje mobilné číslo 09425636422-09926395795 všetci India Linka pomoci všetkých súvisiacich otázkach. Ja sám som inžinier Divesh Bhatt vyrobený 52 EIC fliaš. Mám krížové Rs. 5 JPTaylorRs.10, PATTAeic1818BASTAR, DRP, NEELfunction chemický, fľaša nabíjačka, 20, sova, RS1 z 1964,82 a všetko vrátane RPLPNMPMMIRROR. Prosím, navštívte webové stránky stiahnuť LOK Adalat v hindčine a stiahnuť video, ako si nesmiete nechať ujsť volania 09425636422 + 09926395795 byť súčasťou operácie ukladania Indie. 

Inžinier Divesh Bhatt - 09425636422,09926395795 

E-maily - dbdkbhatt39@gmail.com dantewada420@gmail.com 

Advokát K.N. Singh - 09425595831,07697128497 

Bajrang Baghel - 09424154123,09479024184 

Randhir Prakashan, Haridwar - 01334226227, 
               

                             Verejné fórum 

Všetky fakty a pravda tohto vysielania sú čisto fiktívne a akákoľvek podobajú v akomkoľvek formáte je udalosť. 

Vo verejnom fóre dnešné obete sú spisovateľ "90 Crory ki barsaat" a "asimit Noto ki dhanwarsha zverejňovaný Randhir Prakashan Haridwar. Tieto knihy vytvoril nové kamene indickej publikovanie.Autor je inžinier zákonov v oblasti verejného zdravia ministerstva Chhattisgarh vlády, ale on sa zaoberá fliaš, mince, starožitné predmety a sú činnosti, ktoré sú zo zákona zakázané, aj keď jeho záľuby patrí k výskumu a urobiť niečo nové so svojím výskumnej praxe v zahraničí . Vo verejnom fóre je nabiť Shri Divesh Kumar Bhatt ako kritický spisovateľ. 

                                            KRITICKÉ spisovateľ 

Anchor (1): - Halo a hai ku každému sledovanie LOK Adalat / AAP KI Adalat EK MULAKAT žiť a exkluzívne na obľúbený kanál?.Dnešné obetí sú Shri Divesh Kumar Bhatt, ktorí by mali byť kritickým spisovateľom alebo blázon človek písať o hlúpych veciach.

Divesh Bhatt: - Dobré ráno všetkým čitateľom / divákom. Vo svojej prvej knihe kritizoval'' 90 miliónov rupií KI BARSAAT "obsah výskumní učenci nasleduje úvod do tejto záležitosti. Doslov obsahuje potrebné prvky výskumné metodiky a opisu rôznych mincí po veľkej časti vyšetrovania. Obrovský zahŕňa opice značka 1818 mince, Anna 1962, Gandhian mince, SUN značka 20 paisa, ryby značka jedna rupia Vážení značky päť rupií, mince Horse značky a oveľa viac zbierku známych mincí a mnoho metód na získanie Satta číslo a neuveriteľné peniaze dážď . Nasledujúca kapitola obsahuje hodvábnu svet dole narodenia, zázraky HARJOD, prvé vajce čiernej sliepky, namočil peniaze, korytnačka 20 klincov, imli KA Banda deväť celých päť palcov bronzová skla, hypnóza Black kurkuma, hovoriace sova, poriadok ma boh, zlatý továreň, predaj bieleho Palash, poistenie 90 jazere, neobmedzené peniaze RAIN RAM Lalu Mamta vzorca z falšovania. Posledná časť prác obsahuje pravdu o zázrakoch a dátum múdry zbierka satt čísiel. V ďalšej časti zložitosti je súčasťou'' ASIMIT Noto KI DHANWARSHA'' záležitosti sú vyššie uvedené nasleduje hrocha 50 paisa mince, lev a CHIND štvrťroku Anna, 1939-1964-1970-1982-1994-1995 jedna rupia, inzercia VI, Victoria, štvrťroku Anna a oveľa viac o duplikáciu a jeho identifikácia, lúpeže a dôchodku Predajcovia Pomer obchodu, nádrže dráma RAMPUT dedinčanov a tiež zvesti o peniaze daždi medzi dedinčanmi. doslov obsahuje, sú HATTAJODI, SIYARSINGI, zatáčať NUKH, sliepky vrah BHANWARMALI & Garuda a jej testovanie, vajcia sovie pávice a dynosour & nabíjanie a roberry cez mince, fľašu EIC 1818, schémy reťaze, štatút 8 kovov, lebo, riad a Patti továrne, aplikácie dopredu inžinierstva, lúpeže v zlate cez dvojitú peňazí šesť mesiacov a do zamestnania, reklamy v novinách mobilných krádeže, lúpeže E, E Hawala atď Posledná časť práce obsahuje Satta čísla k záveru, že požadoval článok je k dispozícii a dopyt po dostupných tovaru je nulová. Duplicitné tovar nesmú byť vyrábané inde inak sám kupujúci je tiež k dispozícii. Existencia strany je tiež snom, či účtovanie nie je možné ani chemické existuje. Existuje len lúpež a povesti vrátane magnetu a okná. Možno je to spôsob, ako India zničiť kompletne cez odklon pracuje v neziskových aktivít. Bez vyššie môjho prvého výskumu'' BAL PARYAWARAN'', PhD výskum'''' UNICEF, papier výskumu "rastových modelov", v rámci zverejnenia'' Tantra Mantra'', "aplikácie zálohové inžinierstva'','' spoločnosť a sociálne inžinierstvo'','' dopredu ekonomika'','' dopredu kreslenie a aplikácie'' atď sú moje fakty v službách spoločnosti. 

Anchor (2): - Prečo potrebujete písať oveľa viac, pretože poskytovanie licenčných poplatkov je lepší balík v príbehoch básní, a všeobecne v knihách? Čo je to prípad vášho poruchy okrem písania hlupákov? 

Divesh Bhatt: - píšem len pravdu a nič zlého v mojom slova zmysle.Povolenie písanie chyby nemôže byť poskytnutá mojich rodičov. Ja počúvať fakty, hovoriť pravdu a ja som to, čo sa hovorí, a verím, že sa skutočnosti. Som schopný zbierať 5-6 angličtina, matematika alebo sociológie knihy nasleduje nezvyčajné publikácia + preklad a nebezpečných sexuálnych príbehov. Poskytovanie licenčných poplatkov však nesmie mojimi zamestnávateľmi, ale človek môže uvedomiť, že každá kniha na svete nemôže byť cennejšie než akýkoľvek jednej stránke som napísal ja. Opäť je výzvou pre všetkých, aby preukázal svoje hlboké štúdie na nezvyčajné, budem zastaviť ďalšie písanie. To je dôvod, aby mi Boh miesto kamenná socha od protistrany manažérov vrátane Baba z Khandwa, Puškár a dedinčanov Koraput, KOTPAD a okolie ANDHAR orris. Aj financované dva dvojnápravové nano Auto + 2 motocykel pre uľahčenie svojej slepej nasledovníkov a pohodlie je k Bohu včas Diwali a nadácie pre demokraciu. 

Anchor (3): - Tie sú obviňovaní opakovať záležitosti a tiež o tom, 120 / - lúpež po 250 / - zárobku. 

Divesh Bhatt: - V čase vydania prvej knihy, som bol k dispozícii v Indii. Išiel som do zahraničia vidieť, ako cesto výskumných činností, ale keď som sa vrátil do Indie, videl som svoju neúplnú knihy vydané Randhir Prakashan, Haridwar, ako poslať svoje sprievodca KL NISHAD (BHAIRAMGADI). Súhlasím nedostatok kvality a kvantity, vyústil do ďalšieho vydania v rade kníh. Opäť jeden môže poznamenať pokiaľ nebude nájdený hodnotu za peniaze, vrátim Rs.250 a Rs.120 rovná Rs. 370 z môjho 25t + ........... 

Anchor (4): - Proces klasifikácia zo svojich kníh (TITLE) nie je vedecký spôsob. 

Divesh Bhatt: - Gate v kostole bráne chýba a opice sú k dispozícii v Bandra. Ak to urobím falošný zlepšiť Indian potešiť pravdu, že počúvajú? Keď píšem "peniaze nemôžu byť pršalo 'sa to bude predávať? Pokiaľ nebude na sklade, ako čítať verejnosť? Ak nie je možné prečítať, ako je to možné vykonať operáciu uloženie Indii?Čítali a počúvali, ale skupina lupičov sa neustále rumoring RP LP MP NM MP zrkadla rovnako ako v príbehu o holuba a Dadi Wale Baba G. Buďte vlastenci, nebudeme čeliť iba pravdu, ale jediný Boh, po prestávke. LOK Adalat tvrdí spisovateľ dať tvrdú prácu presahujúcu jeho fyzikálne limity výsledkov do kvality výstupu. 

                                    EXTREME ťahúň 

Anchor (5): - Prosím, povedzte nám yours pedagogickú kvalifikáciu.Ste spisovateľ, právne, či blázon? Čo je to top model? 

Divesh Bhatt: - Stál som na prvom mieste v škole v HSC súčasne prechod PPT "základnú kvalifikáciu v odbore strojárstvo" nasledované Amie (hlavný technik) a bakalár umenia rovnako. Za súhlas zamestnávateľa som opäť stál UNIVERSITY TOP ekonómie (zlatá medaila). Základné kvalifikácia Vyučujúci UGC Net & VYPM zlet dokázať sám seba ako spisovateľ a právne tejto intenzite hornej časti modelu a nano LS BS4 definované sekáčik na vrchol. Odoslal som svoju diplomovú prácu na tému "UNICEF'' vyhlasovať sexuálnemu vykorisťovaniu detí ako dôkaz, dokumentárne fotografie, ale márne kvôli neznáme GAY poňatie podľa môjho ženy príručke. Som tiež varoval NITHARI CASE zachrániť deti s tuctom živote, ale nikto neverí môj hlas. 

Anchor (6): - prosím objasniť životy detí v detaile? 

Divesh Bhatt: - Foolish tantrické z dhamtari (Chattisgarh) nielen claimer peniaze dážď cez LANO, ale jeho riešenie v 25000 / - tiež v hotovosti. Skupina 3 detí (vo veku medzi 10 až 16 y y) spôsobil vraždu 12 rokov dieťaťa visí až do smrti nasleduje ďalšie tri vraždy v dôsledku rozšírenia do gangu ako tucet známych zločincov. Skupina by nepochopil, že nikto nie je kupujúci a všetci sú povesti, ale okresné pulish vystrelil 302, 304 IPC a dal vrahom za múry väzenia Bastar ako boli zverejnené v novinách. V nekonečný reťaz zločinu, keď som bol schopný sa k nim - mohlo zachrániť priame životy desiatok detí, vrátane Jail návštevníkov. Anchor (7): - Ty sám si opitý MCDOWELL dvadsať hodín na indults kontrolnou návštevou nano vzoriek s baranieho 12 číslo? 

Divesh Bhatt: - Štátni zamestnanci a úradníci sú obvyklé korupcie v spomienkach Mahátmu Gándhího alebo PM, CM, BM atď Právny poradca VN Gadgil nášho len ex pani PM. Indira Gandhi vykonané desať miliónov Well projekt vrátane rybník a jazero s prekvapujúce liatie rovnaký v priebehu sezóny spustiť systém zamestnanosti.Vlastne sa dá povedať, že politika bola Nobelova ale bolo to buď podhodnotené alebo unikli v Bearcats, tak celá na papiere iba. V rovnakom kontexte DKBRY pre mestské a DRY pre vidiecke obyvateľstvo si kladie za cieľ zachrániť Indie o výrobe duplicitných článkov ukladanie Indie cudzinci a Angličanmi. V rámci týchto činností získaním 5000 / babla od vlastníka Sahu z max 100 mc investovala do prieskumu indických torpédoborcov ukázalo sa ziskové raz, ale ktoré sú príjemcami TATA Indica cesty vlakom lekári Andhra uberá krádež desiatok ryže a klinčekov zrna od obchodníka obchode? Sú to opäť obetí ZHADI (377) a neba navštívi výsledkov do koho luxus, neuveriteľnú nikto. 

Anchor (8): - A ako to robíte sa sušienky v BOLERO? 

Divesh Bhatt: - Keď som stál rozhovor so skupinou cudzích dospelých neplatičov vo Dip peňazí, oni plánovali zakúpili Mahindra Bolero do 48 pracovných hodín, napr. na štvrtok, čo vedie k úniku do seba žobraním nad sumu HARI PATTI priebehu niekoľkých minút na raňajky. Mimochodom som bežal nahý bez zrkadla a ľavé spodné prádlo, Originálne a autentický sú pripravené na aukciu a ganja pašeráci sú pozývaní s Škorpióna. Ak sa zlodeji podarí svoj cieľ, nemajú nakupovať XYLO E 8, je mýtus. Nájdete zoznam sušienok vozidiel pre neuvedené 

Úžitkové vozidlá Osobné vozidlá 

        alfa bolero 

        gio Reva 

        Navistar scorpio 

        maxicab thar 

        Genio Verito 

        maximo Actyon 

               Tourister predseda 
Korando, Kyron, Rexton, Rodius, XUV 500 a ZLX m2dicor hybridný 
        Je jasné, že som väčšinu sekáčik z indickej Mahindra. Takže sa odporúča buď vziať zlaté sušienky alebo prijať PAN (iku) v ovládači bez brzdy korún, ale nakoniec by sa jesť Parle - BOLERO je najlepšia. 
Anchor (9): - Žiadame Vás láskavo zhrnúť prieskum namiesto dlhého memoranda. 
Divesh Bhatt: - Out zo zoznamu 12.500 mobilných čísel s menom a adresou ja sa uistili, že sú všetky neplatičov bez Bajrang. 
Anchor (10): - Halo. ten chlap je Bajrang Baghel, boh? 
Bajrang: - To je skutočnosť, že si lakh ľudí opýtaných v prieskume dôstojníka a abstrahovať mi len česť na svete, ale človek môže uvedomiť, že jeho nasledovník neskoro Anand Rajak - Mechanik dvojité kilometrov, bez sa dotknete motora bolo celkom verný.Ďalšie zavrieť ho obhajovať KN Singh nemal poraziť žiadny prípad od svojej praxe. 
Anchor (11): - Singh Saheb nie je k dispozícii, ale prosím, povedzte nám cestu pravidelného úspechu advokáta. 
Divesh Bhatt: - Každý človek v podnikaní je slepá, keď kôň priatelia hrubý, čo by mal jesť? Som poradca cum prekladateľ Singh Saheb, ktorý je zamestnávateľom, z tucta juniorov a zamestnancov. Tento právnik je aplikátor internetu v prebytku a má stovky právnických kníh. Sprvu sa prípadovú štúdiu a následne seniorov poradiť vrátane Bilāspur a najvyššieho súdu Lawers. On vlastné auto a motocykel Suzuki, darček, svokor a Hero Honda so svojím Nano poskytuje pohodlie pri blížiacej sa skutočnosť. On tiež získať nástroj v podobe notebooku Samsung s Samsung Sony Toshiba AC komory a väčšinu z jeho poznámky listu sú buď pripravené mnou, alebo schválené podľa mňa. Preto všetky rozhodnutia sú pre neho je tajomstvo úspechu, ale on sa celý 100% poplatkov vopred a nie je žiadna šanca na vrátenie poplatkov vyhrať. Teraz niektoré obete tvrdia, dlžník alebo non ownest ale je Wakil č 1. 
Nenechajte si ujsť Baba G KE PRAVACHAN, ale po prestávke. 
         Spisovateľ tvrdí času korupcii! 
Anchor (12): - Budete mať spánok Am, prebudiť 10 hodín. Ako sa dostanete do mobilu dostane nonstop 12 + H prácu. 
Divesh Bhatt: - To je pravda, že som sa v poslednej dobe sa prebudiť. To je dôvod, že môj čas hovoru je 9 až 12 hodín. Celej Indii čísla liniek pomoci pre znevýhodnené osoby sú 09425636422 + 09926395795. Tieto čísla sú k nájdeniu v mojom liste pad, názov dosky, úradnou pečiatkou a tiež na internete facebook.com. Tieto čísla sú tiež beží v skripte pohovoru. Mám dobrovoľné pomocníkmi v prieskume a vodič + Pomocník + mezóny sú už k dispozícii v mojom prahu. Snažil som sa svoje najlepšie aj dverí k dverám služby všetkým čitateľom, ale trochu vedomostí je veľmi nebezpečné, pretože v príbehu Abhimanju. Preto som sa zostať na mobil až do vybitia batérie z volajúceho a má čísla sú vždy zaneprázdnený. Mám tajný Vodafone číslo pre osobné použitie. Môžeme dať miesto prísny rozkaz, aby sa povolenie seba pred vstupom do podnikania mince. 
Anchor (13) - A čo je nekonečný záver? napr popísať Indie vo sne? 
Divesh Bhatt: - je skupina mobilných lupičov jesť 17000 až 83000 na zákazníka ako zálohu na financie. Tie zaisťujú notebook stojí R 6999, takže sa DK Bhatt je polovica myseľ kúpiť rovnaké pre RS 15000. Skupina dokonca tvrdia, riešenie akéhokoľvek druhu problému, vrátane domáceho konfliktu, Satta, gadadhan a vyberanie mincí. Sú chcete používať e-mail id, HDFC skontrolovať a všetky moderné vybavenie e drancovať. Tri čísla živých mŕtvych tiel v Geedam mesta Chattisgarh, UP vzorcov (zlato) traktora špecialista, Manoj Dammur Rs.2500, 1360 v magnetom a lúpeže parrarel réžia, aby som napísal hlboko. Najčestnejšie človek v Indii (Bhagwan g) hovorí, že tucet Jwellers na základnom imaní Chattisgarh môže uniknúť pred Diwali. 
Anchor (14): - ste boli obvinení z nedbanlivosti vo verejnej práca vášho podriadeného dôstojníka divízie v roku 2002. Šialený dôstojník spáchal samovraždu a stal sa z SDO. Čo je to dráma?Získate pekný plat 25 ton za mesiac a typ F veľký bungalov. Prečo sa zaviazať nedbalosť pri práci? 
Divesh Bhatt: - Počas procesu univerzálny dôkaz hypotézy požadovaného policajného overenie na pas. V súčasnej dobe policajný komisár, mestá, Hoshangabad ma držal do úschovy po dobu 72 a viac hodín. To bol dôvod, prečo pre mňa neprítomnosť v práci po dobu jedného týždňa vyústila do takej vysvetlenie v šachu s dodávateľmi vlámaniu tvrdí obmedzenú myseľ Indov. Ak úradník sa zbláznil po výpale oznámenia na mňa, alebo sa niekto pokúsi jesť jedlo, určeného pre Zinda Gándhího a spácha samovraždu, je to porucha systému. Ak čas chovateľ riadi svoj motocykel na železničnej trati alebo chodia na platforme polovice mysli SDO alebo zeleniny predajcu skrýva sa za auto Piggeo (nadaný ma), všetci sú dôsledkom systému. Je zaujímavé si uvedomiť, že pes nie je oboznámený zo spiatočky na vozidlách. Videli všetky vozidlá v prevádzke iba dopredu a praxe štekanie má podľa nich v prírode.Autor je obvyklé hádzanie psom v opačnom poradí. Má 15 rokov skúseností na týchto aktivitách, ale s ohľadom na guru Drone je si uvedomiť, že deti z 19. storočia počúval príbeh mliekar a opice, korytnačky a králika, milý a ťava atď Ale teraz dni v 21. storočí miesto počítače a technológie, ktoré sú stále praktickú prípravu na okná, magnet, chirurgia a falšovania. Kto je Dongre? Kto je duchovný indiánskym otrokom? Kto ti povedal, nutne hrocha v 50 Paisa? Kto ti povedal, písať SATYAMEV Jaytech v jednom rupia roka 1970? Opäť je možné odhaliť falošné duchovné mene alebo v rôznych techník testovania meny, napr televízor, žiarovky, trubice svetla. Vasco d gama a Angličania boli čiastočne úspech v získavaní India otroka, ale za 2 roky h Preto jediným cieľom môjho hlbokého výskumu je identifikovať problém medzi dedinčanmi a vklad 25 ton za mesiac od posledného desaťročia dochádza k záveru každej stránke svojej knihy nahradiť Ramayana, Mahabharata, biblie, Kuran, Geeta, a to je historický zázrak, aby zahŕňala v každej knižnici. 
Anchor (15): - Čo je to riadenie času? 
Divesh Bhatt: - 18 + h pracuje so 100% účinnosťou je time management. 
Poplatky sú aj naďalej na Shri Bhatt a nie je možné, aby im jasné ním. 
LOK Adalat účtuje D K Bhatt ako poškodený Gunda. 


Anchor (16): - sme počúvať, že strava je viac než dvojnásobok normálny človek. Stále máte hlad, tak prečo? 
Divesh Bhatt: - Pred vstupom do vládnej práce, bol som Pappu PAHALWAN v Vijay Health Club, Hoshangabad (MP). Doslov strava zostala vysoká a looking telo je znamením rastúca vedomostí. Sachin Tendulkar vyrobené storočia storočia, ale stále hlad beží, rovnako robím zbierať znalosti. 
Anchor (17) - To znamená, že budete piť veľa! 
Divesh Bhatt: - Nemám opitý v celom mojom živote. Ja tiež nie som záujem o sex hlad. 
Anchor (18): - ste slobodný, má byť un uveriteľný. 
Divesh Bhatt: - Som pripravený načúvať dlžník, nie faitfull, bežec, jedlík, podvodník, blázon, nezmysel, atď. Opäť je si uvedomiť, že meškanie v manželstve kvôli rodinných dôvodov a BABAg sú rovnaké nomenklatúry. 
Anchor (19): - Čo je to babababa? 
Divesh Bhatt: - clearks sú bydliska Indii od britskej vlády. Baba sa nachádza na chodníku pri staniciach, ktoré majú hotových chĺpky na tvári. Tieto baba dostávali podnikania Dharmy, ale chytili falšovania dvojitého peňazí. Teraz to je baba sú reburying Babu je na 1. dňa mesiaca cez prostredníka inžiniera spôsobuje dlhodobú stratu viery človeka na Baba & Babu. 
Anchor (20): - Dali ste 5t, 5t, 12t, 11t korupcie na Phd, cestovný pas, zahraničné cesty, probácie, vláda. bunglaw. Investovali ste 85H + 24h 125.000 vo fľaši, 8500/70, v Patti 80 h v chemickom Neel, 20 t + nano v RS. 10.. Našli ste 6t predajnú cenu 13t obstarávacia hodnota cddeshmukh priečnych päť 3 drahá. V tomto 6t, ktorú ste zaplatili 3t sa ICICI Firozabad pre ďalšie podnikanie a zvyšok 3t prosím definovať Dadar, Bhaikhala, Chinchpokli, Dahisar a BioWare autobusová zastávka 
Divesh Bhatt: - Ako už som hovoril, že sú dva zastupujúci práce, a to buď nula, alebo poznáte. Ja prehlasujem, že v 11 rokov v zamestnaní inžinier, som nedostal ani rs 10 ako korupcia. Nechcel som zarobiť nejaké peniaze, aj rs 5 v mojej práci, a všetky moje kvality práce boli v neprítomnosti daru. Jeden môže skontrolovať meranie číslo knihy 119 a 120 za to v notepadu 3500 / dané dodávateľom pre mňa nie ako súčasť korupcie, ale kompenzácia China Mobile kúpil v Dillí stojí R 8500 /. Tento dodávateľ Pande (G muštu) ukazuje americký spôsob CSR + stimul, ale márne z toho dôvodu, že prednáša v opitý a on tiež navrhol miešať vápenec s trochou množstvo sadrovca, aby alternatívne cement a aby občianske stavby pod nízka cena s vysokou kvalitou. 
        Teraz jeden môže počúvať, že táto 3 L obrat môže minulo do 10 L hotovosti môjho platu a takmer polovica množstva zarábať predajom týchto položiek. Tento súhrn prevýši 15 lakh rupií, a to sú stretávacie investície zachrániť Indie. 
        Tieto názvy sú počúval niektorých železničných staníc, kde som našiel tri novo prichádzajúci podnikania mince, v ktorých jeden bol LAMB a iný bol ťing. Povedali mi, že na návštevu k internetu vidieť 9in. Ryža ťahanie misku, ktorá sa zaoberá v 1 miliónov rupií t, token treba 10 Crory pred sobotou. Povedal som RP na Hota hi nokia on, C Hota hi nokia On Gorakhpur 3 dni beží vlakom, dnes je pondelok .............! Lambu g povedal aero lietadlo má na 6 hodín, má byť platba šekom zhromažďované .................! Teraz Ťing G má mi Zand. 
        Rovnakým spôsobom som Ajmer na makkamadina Indie pre nekonečné zadnej nákupe 2 kus 3 milý kríža v 5 15900 16700 22000 nákladov. V tejto meny jeden milý sedel bol nezmysel dôvod.Akýmkoľvek spôsobom dva staré osoby vo veku 65 až 70 rokov, v ktorých jeden bol bengálsky, ktorého priateľstvo bolo 65 rokov, žil v Biover takmer 70 km od Ajmer, volal, aby som prišiel. Keď som dorazila do mesta, povedali sme purchased12 knihy od Munna Kabadi. Všetky obsiahnuté mobilné číslo spisovateľ, chýba aj my povolaní všetci. 6 dosiahol nôh od rána, kedy sú na železničnej stanici a dva sú na autobusovej stánku. Raz príde o aerodynamické roviny a prišli ste za 2 hodiny neskoro. Je nám potešením, aby vás z SBI Chowk. Teraz bez zbytočnej prednášky, videl som stovky Dadar štýlu mene, povedali jeden rupia poznámku podpísanú RA NA Malhotra môže predávať jeden kus v R ZERO Dvojdielna v R ZERO trojdielny v R ZERO štyri kus R 5. hotovosti LAT ale zabúdajú, že strana nemá existuje. Sex špecialisti call of Illahabad (UP) na magnet, lekára výzva k prášku HAJMOLA ťahanie ryža aľ 9 palcov minulý týždeň, dve ústa had Bulandshahar, rozsiahle terénne práce a neustály výskum s nepretržitú prácu sa mi len oprávnená osoba vykonať linku ale ja som zase zmätený nájsť množstvo mincí mysli všeobecné dedinčan. Lúpež magnetom mince vedľa jazera od inžiniera, ktorý sám konštruovaný tak, aby kilá, takže kokosový obchod podnikania na R 10 dva páv, zmeškaný hovor z indult kúpiť rovnaké a adiwasi korisť ma zmiatlo, ktorý je MAYA. Môj kontinuálne drevorubač zmätený, že Mayawatiovou nie je CM, ona sa nachádza v ganga rieke ale nie je peňazí ako Laxmi Bai nájsť v Jhansi Cantt. v Rs. hari Patti. 
Anchor (21): - ste porazili tri počet policajtov v Thana z Thane, jeden advokát v obvode súdu, dvaja lekári v nemocniciach, dvaja dedinčania v ulici a tiež vašich dôstojníkov v kancelárii. Tento týždenný zotavenie nároky, zločinec IPC 294 
Divesh Bhatt: - Ako viete, že som bol riaditeľom a výrobca cum predajcu chladičom a motorom Jalpari pred vládne inžinier, ale prenájom odpočinku finaced menoval týždeň bláznov. Policajti porazil ma a eated nos Indira Gandhi k, cítil som sa na tie 20 19..Lekári si užil sen môjho predaja kidne. Tento 16 rokov LLB študentka snívali a vypočítava zisk z predaja dieťa do ťavy závod v Arabmi a boli dedinčania bydliska majú stav. Teraz, prosím, na vedomie, budem poraziť počítač predavač v obchode, zeleniny predajcu v auto, dlžník výrobné manažéri vo svojich jednotkách fliaš pobytu cum priemyslu. India je guľa, vyvaliť z trate, uložiť inak to bude padať. Ja obávať 25 Typ 50 Typ policajtov, TI a 5-10 sp-DSP, pretože ochrana je iná vec rovnako. 
Anchor (22): - Zlomil si prameň vašej kancelárie a líg 07, H 18, G2, G35, F2 a tiež definovať MIG II 36, hig 378, 11 nie. Makan a výťah wala bunglaw. 
Divesh Bhatt: - Bol som len prostredníkom pri vstupe do novej kancelárskej budovy podľa slovného poradí dištriktu. LIG 07 je chrám mince podnikateľov, H18 je výletné miesto pre príbeh páru hodín, G2 je rezidencia 2500 / dlžník bol G35 dvojitej zamknuté miesto k rozbitiu G38 a konečne F2 je len kompenzácia kolektor hostiť čitateľa a nasledovníkov a tiež centrum skupinové stravovanie. MIG36 & 11 nie Makan sú vyrobené sada a 378 je požičovňa vlastníctva bungalov. Výťah Wala Bunglow za kolektora bungalove je joint venture sen sám s obhajovať KN Singh, ktorý budoval novú ústavu, v ktorom vysvetľuje IPC 448. 
Dnes je opäť účtovaný Divesh Bhatt, že hovorí veľa, ale márne. 
Anchor (23): - dopúšťame kravy .................. 
Divesh Bhatt: - Krava nájdených odišiel, ale v prípade, že majiteľ kravy (policajt), sa stretáva, porazil ho moc. 
Anchor (24): - Ak spáchať 5 prieliv ............... 
Divesh Bhatt: - Ak 5 je rovný, je vybavovanie 220 arabských sumu peňazí. Ak SATYAMEV Jaytech uvádzajú pred, je to predávanie 30 tc. Ak 1995 vytlačení je vybavovanie 1L dolára a v prípade, že aerodynamické lietadlo sa nešťastie, ako sa predstaví hlavnú dosku, môže byť výrobok stáť 17725 K, ale je nutné, aby sa prítomnosť Štekajúce pes v tom, kto jej na vedomie, namiesto ovčie a latríny rovnaké. 
Anchor (25), že: - DOG ................ 
Divesh Bhatt - pes v ulici jesť 15000 sumu peňazí. Teraz sedieť a čakať, až latríny psa, pretože on bude extrahovať iba peniaze. 

Anchor (26) - To znamená, že sa zaväzujete veľa, ale márne. 
Divesh Bhatt: - V cykle mince hry je politika vyžaduje na tovar, ktorý je k dispozícii, a ak nejaký druh tovaru nájdených v trh blízkosti rieky Ganga, že nerozumní ľudia páchajú veľa chýba v tom. Vzorca je lodnej dopravy sú formulované zničiť celý systém, ale nikto je kupujúci. Všetky živé muži sa nachádzajú v cykle blázon-mediátora tester-finančného odborníka-party, ale strana neprežije nakoniec.Milý muži opice značky, myslíte, R 1 nestačí kúpiť liek matky. R 5 nie je schopný dostatočne mlieka zakúpenia dieťa. Dva a pol rupií nie je platný peniaze. Rs 10 zakladá vo dvoch páv a RS 100, ak obsahuje orol nemusí bežať na trhu vzhľadom na obrovské 4 veľkosti. Nemôžeme dať medicínu matky 3kg fľaše a aslso nemôžu piť vodu v tom. Fľaša nie je pas Pakistanu a ak je používaný s lopatou, jeden môže chytiť do pašovania. Tak prečo je to tak horlivý a hlad? Viete, že polovica našej populácie žien a polovica z nich sú deti. Je to politika Angličanov do neprežije do Indie habituating Commonwealth, kriket, pohlavia, satt, mince a fľašu s 20% pracujúcich osôb. prosím ctiť svoje hlboké štúdium inak zničíme sami. To je záver z mojich kníh. 
Teraz budeme testovať výsledok verejnosti po prestávke. 
Anchor (27) - Teraz, prosím, citovať správu cez indické tomto fóre. 
Divesh Bhatt: - Ak chcete odstrániť povesť peňazí daždi, tam sú len alternatívy výmenný systém alebo navrhnúť menu DK Bhatt fotografie. To tiež spôsobí riešenie čiernych peňazí a inflaflation s ekonomickou rovnosť rovnako. 
Anchor (28): - Aké sú vaše očakávania vlády prostredníctvom tohto fóra? 
Divesh Bhatt: - Vzhľadom k tomu, Dantewada je Naxal okres, je potrebné mať policajnú ochranu pre všetkých z nás Teen Murti. 
                                             VOLCABILIRY 
UKÁŽKA: - kupujúci z mojich kníh, užívateľov internetu, divákov a verejnosti nútený mince podnikania. 
ZHANDUBAM: - mozog z 6 až 8 osôb, náklady na peniaze 
Kupujúci: - neprístupné nahý BABA spáchať 20 ul 20. 
BOLOBABA: - Zaslúžené 6 l, požaduje Deshmukh strýko. 
Tank Rampura: - To je posledný výtvor môjho otca. 
Pacient Kolhapur: - Vyhľadávanie twin za peniaze dážď nie je na goooooo. Sú povinné previesť barel od Agra ihneď. Zvyšok podrobnosti o dotazníku môžu nájsť v mojich knihách. 
                                            DOTAZNÍK 
1 - len sen - Iba Rs. 1 india ....... 
2 - Hobby - Sušienky v bolero 
3 - Dráma - Tank dráma SHOLEY film 
4 - Vozidlá sníval - Xylo E 8 red & bolero m2dii 
5 - Movie - Daulat ki Jung 
6 - Hero `- Tatttttttti ........ kapoor 
7 - Gadi - Platina ATCT 
8 - Pakwan - khyali PULA 
9 - Volebné logo - Fati bielizeň 
10 - Animal - hroch a drahá 
11 - Bird - Peahen & Eagle 
12 - Kráľ - CDDeshmukh, ra na Malhotra, jp taylor 
13 - Doctor - korytnačka špecialista ASIM 
14 - Kôra - Nano cesta 
15 - Literatúra - 1. '90 Miliónov rupií ki barsaat " 
                                                     2.. "Asimit Noto ki dhanwarsha" 

                                             Záverov výskumu sú definované 

       Fórum popiera všetky obvinenia cez spisovateľa. Tvrdí, že udržanie telesnej a duševnej práci do limitu parametrov na výstupe viac kvalitatívne práce. Fórum navrhne diváka opustiť mince hru a nariadi okamžite 09425636422 + 0992695795, pretože všetky linky s Indiou v akejkoľvek záležitosti. Fórum sa bude snažiť policajnú ochranu do skupiny, a poznať detail akcie volajte Randhir Prakashan na nákup kníh spisovateľa. Všetky práva vyhradené Ricepullers.in NO Helpline. : 09425636422, 09981011455 Email: dbdkbhatt39@gmail.com