Go to content Go to menu
 


UKRAINIAN


Я справжнім викликом для всіх, що я не чай або Валу Daruwala але інженер-механік, мають досвід досліджень у зарубіжних країнах з десяток книг, написаних у тому числі 90 млн. рупій Гі Barsaat & asimit Ното Гі dhanwarsha опубліковані Randhir Prakashan, Харідвар, яка стоїть на позиції номер один в таких видах книг. Близько десяти років інженером досвіду роботи і докторську ступінь у галузі економіки Впевнені себе Зинда Ганді. Виготовлення більше тисячі пляшок, більше ста з пляшки Заводи і патта, cddeshmukh всі види увагу, Ніл хімічна, 1970 рупію монета важить 12 грам і сотні таких предметів ясно показують, що в Kreta хота привіт нахов він. Необхідної недоступний & Viva вірша. Будь ласка честь мого глибокого дослідження в іншому випадку ми знищимо нашого сам і моя зробити свій номер мобільного телефону 09425636422-09926395795 всій Індії телефон довіри для всіх пов'язаних з цим питань. Я сам інженер Divesh Бхатт виготовлено 52 EIC пляшок. У мене є хрест рупій. 5, JPTaylorRs.10, PATTAeic1818BASTAR, DRP, NEELfunction хімічної, пляшка зарядний пристрій, 20, сова, Rs1 з 1964,82 в тому числі і всі RPLPNMPMMIRROR. Будь ласка, відвідайте сайти скачати LOK ADALAT на хінді і, перш ніж завантажити відео, щоб не пропустити виклик 09425636422 + 09926395795, щоб бути частиною операції збереження Індії.

Інженер Divesh Бхатт - +09425636422,09926395795

Електронна пошта - dbdkbhatt39@gmail.com dantewada420@gmail.com

Адвокат К.Н. Сінгх - +09425595831,07697128497

Баджранг Baghel - +09424154123,09479024184

Randhir Prakashan, Харідвар - 01334226227,
              

                             ГРОМАДСЬКИЙ ФОРУМ

Всі факти і правду цієї передачі чисто уявні і будь-які нагадують в будь-якому форматі є інцидентом.

У громадському форумі жертв сьогоднішніх письменника "90 рупій Barsaat ки" і "asimit Ното Гі dhanwarsha опубліковані Randhir Prakashan Харідвар. Ці книги створені нові камені індійського публікації. Письменник інженер віснику до Департаменту охорони здоров'я Чхаттісгарх уряду, але він має справу в пляшки, монети, старовинні предмети і види діяльності, які заборонені законом, хоча його хобі на дослідження і зробити щось нове з його досвід досліджень у зарубіжних країнах . У Громадський форум це для зарядки Шрі Divesh Кумар Бхатт як критичний письменника.

                                            Критичні ПИСЬМЕННИК

Anchor (1): - Хеллоу & Хай всім дивитися LOK ADALAT / AAP KI ADALAT EK MULAKAT жити і ексклюзивні на ваш улюблений канал?. Жертва Сьогоднішні Шрі Divesh Кумар Бхатт, який, як передбачається, критичний письменник, або дурна людина, щоб написати на дурні питання.

Divesh Бхатт: - Доброго ранку всім читачам / глядачам. У моїй першій книзі критиці'' 90 рупій KI Barsaat "вміст дослідників вчених з подальшим введенням на це питання. Післямова вона містить необхідні елементи методології дослідження та описи різних монет після величезного частина огляду. Включає величезну мавпу бренд 1818 монет, Анна 1962 Ганді монети, нд 20 копійки бренд, бренд Риба одну рупію, Шановні бренду п'ять рупій, монети Кінь бренду і багато іншого колекція горезвісної монети і багато методи витягання Satta числа і неймовірні гроші дощ . Наступна глава включає в себе світ шовковистим вниз народженні, чудеса HARJOD, перше яйце чорною курки, ближнього гроші, черепаха 20 цвяхів, ИМЛИ KA BANDA, дев'ять цілих п'ять десятих дюйма бронзового скла, гіпноз чорними куркуми, виступаючи сова, мені наказувати Бог, золотоізвлекательних фабрики, продаж білого Палаш, страхування 90 озера, необмежені гроші ранку дощ RAM Лалу Мамта формул підробки. Остання частина тез міститься правда про чудеса і дату мудрий колекція SATT номерів. У наступній частині складності включені в'' ASIMIT NOTO KI DHANWARSHA'' питань є вище, з подальшим бегемот 50 копійки монету, лева і CHIND кварталі Anna, 1939-1964-1970-1982-1994-1995 одну рупію, оголошення VI, Вікторія, Містить кварталі Ганна та багато іншого про дублювання і його ідентифікації, грабіж і пенсіонерів продавці продовольчих магазини, бак драма RAMPUT жителів, а також чутки про Грошовий дощ серед сільських жителів. Післямова є HATTAJODI, SIYARSINGI, VEER Нух, курка вбивця BHANWARMALI & Garud і його тестування, яйце сови-пава і dynosour і зарядки і roberry через монети, пляшки EIC 1818, схеми ланка ланцюга, статут 8 метали, Лебо, посуд і Patta заводу, застосування інженерних заздалегідь, грабіж в золото через подвійні гроші в шести місяців і в сфері зайнятості, реклама в газеті мобільних грабіж, розбій E, E хаває і т.д. Останній частини дисертації містить Satta номери висновок, що зажадало статті заблоковано і попиту наявних товарами, не стягується. дубліката товарів Не може бути виготовлений сам ще в іншому випадку покупець також недоступний. існування партії також мрія чи зарядка є ні можливим, ні хімічні існує. Існує тільки грабіж і чутки в тому числі магніт і вікна. Можливо, це спосіб Індія повністю знищити через витоку в працях некомерційної діяльності. Виключаючи вище моїх перших досліджень'''' БАЛ PARYAWARAN, докторську дисертацію'''' ЮНІСЕФ, зростання науково-дослідну роботу "моделями", під публікацією'''' тантра мантра, "Застосуванняпопередніх інженерно'','' суспільства та соціальної інженерії'','' Економіка заздалегідь'','' малюнок заздалегідь і додатки'' і т.д. мої факти на службу суспільству.

Якір (2): - Чому ви вимагаєте, щоб багато писати і більше, так як надання дохід від роялті є кращим пакетом у вірші, оповідання і взагалі книжки? Що таке разі порушення ваших крім написання дурні?

Divesh Бхатт: - Я пишу тільки правду і нічого поганого в моєму розумінні. Дозвіл писати в помилки не може бути наданий моїми батьками. Я підкорятися фактам, говорити правду і робити те, що я сказане, але і вірю в факти. Я не в змозі зібрати 5-6 англійської мови, математики та соціології книги подальшої публікації незвичайних + переклад та небезпечний секс розповіді. Надання ліцензійних платежів не допускається моїх роботодавців, але можна відзначити, що будь-яка книга в світі не може бути більш цінним, ніж будь-який одній сторінці написано мною. Знову ж таки це виклик для всіх, щоб довести мою глибоку дослідження як незвичайне, я зупинюся, що написано далі. Саме з цієї причини, щоб зробити мене богом, а не кам'яна статуя на неплатника в тому числі менеджерів Баби з Khandwa, Puskar і жителі Koraput, KOTPAD і округа ANDHAR Orrisa. Я профінансував два чотири Уілер нано автомобіля + 2 мотоцикли для полегшення мого сліпих послідовників і зручності їм досягти Бога на час Дівалі і EED.

Anchor (3): - Ви звинуватили повторити питання, а також запропонувати 120 / - грабіж після 250 / - заробітку.

Divesh Бхатт: - На момент публікації першої книги, я був недоступний в Індії. Я пішов в зарубіжні країни, щоб побачити тісто шляху науково-дослідної діяльності, але, як я повернувся до Індії, я бачив мої неповні книга, видана Randhir Prakashan, Харідвар, як відправити мій гід KL Nishad (BHAIRAMGADI). Я приймаю відсутність якості та кількості, привели в інше видання в серії книг. Знову ж можна відзначити, якщо він не знайдений співвідношення ціни і якості, я повернуся 250 рупій плюс Rs.120 одно Rs. 370 від мого 25т + ...........

Якір (4): - Процес номенклатури ваші книги (назва) не є науковим шляхом.

Divesh Бхатт: - Ворота в церкві воріт відсутній і мавп недоступні в Bandra. Якщо я роблю підроблені поліпшити індійської догодити бути праві, вони підпорядковуються? Якщо я пишу "гроші не можуть бути дощ" не бути його продати? Якщо не буде ефіру на як громадськість бути прочитаний? Якщо не рахувати як можна провести операцію збереження Індії? Вони читали і корився, але група розбійників постійно ходили чутки LP RP MP NM MP дзеркало, як в історії з голубом і DADI Wale БАБА G. Бути патріотами, ми не будемо стикатися тільки правду, але тільки Бог, після перерви. LOK ADALAT стверджує письменник поставити важку роботу перевищення м